Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ramas_Bumer

Naikinam S.W.A.T

Ar to mums reikia?  

92 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to mums reikia?


Šis balsavimas pasibaigęs


Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Cuba_Libre rašė:

Na, reiktų pamąstyti ar tikrai problema yra tame, kad šis darbas egzistuoja? Sakyčiau, kad problemą sudaro dabar valdžioje esantys asmenys ir darbuotojai, kurie nėra linkę eiti į kompromisą su serverio žaidėjais. Ar padėjo kažkuo tai, kad žaidėjai susirinkę reikalavo pokyčių ir taikiai protestavo? Niekuo.
Tačiau, overall jau geriau iš vis nebūtų šio darbo serveryje, negu su dabartiniais veikėjais.

Ne visada nuo valdžios priklauso, valdžia swatų normali, tik nėra labai aktyvi, tačiau problema gali būti pačioje komandoje, kai prisirenka visokių zanūdu ir kitus tokie paveikia, pvz Lesteris koks arba domantas jonas, čia šitie palyginimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 52 minutes(-ių), Don_Morgan rašė:

Ne visada nuo valdžios priklauso, valdžia swatų normali, tik nėra labai aktyvi, tačiau problema gali būti pačioje komandoje, kai prisirenka visokių zanūdu ir kitus tokie paveikia, pvz Lesteris koks arba domantas jonas, čia šitie palyginimui.

Jūs mane gal nelabai supratote. Jeigu sakote, kad valdžia nėra aktyvi, tai jau yra dalis problemos. Be to, neminėjau, kad tik valdžioje yra kaltė, valdžioje ir dirbančiuose asmenyse, bendrame vienete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Don_Morgan rašė:

Ne visada nuo valdžios priklauso, valdžia swatų normali, tik nėra labai aktyvi, tačiau problema gali būti pačioje komandoje, kai prisirenka visokių zanūdu ir kitus tokie paveikia, pvz Lesteris koks arba domantas jonas, čia šitie palyginimui.

Prie ko čia aš ir Domantas? :ddddd aš net nedirbęs swatu, dirbu ilgiau armijoje ir nieko nedarau tik atsiranda tokių kurie verkia dėl baudų ir rašo ppk :d 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kuom tau atsigautu sargas kad swatai panaikinti butu? Vistiek smirda tas sargas nuo tu jusu np/gp darbu, zlugusiu vps kur tik savi tegali eiti, niekas ir nebezaidzia to sargo nes nebera darbu kur eit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Nedas_Multivi rašė:

Jo aš už, 3 teisėsaugos sritys ir užtenka, swatai nei ką gali, nei kažkada galės :') 

jų mašinas padalintu kitom tssg sritims, išskyrus ta "skarbonke" nes iš jos naudos 0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...