Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.24 Nauji narkotikai

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Andrius_Jordas

Bumeri, koks skirtumas, iš tų atnaujinimų, jeigu serveryje neįdomu žaisti?Aš matau....tu stengiesi ir tavo atnaujinimui šaunūs, bet.... Bet koks skirtumas, tokius atnaujinimus daryti, jeigu serveryje yra TIK NETVARKA?

Pats čia nelošiu, bet jeigu norit jog jus nenukonkuruotų (Greitai atsidarys)..., tai manau pats tas pagalvoti ir susigrąžinti žaidėjus tie kurie pabėgo. Kodėl jie pabėgi? Todėl, jog serveryje netvarka, dm ir t.t.

Pirmiausia gunus turėtumėte padaryti KAIP RETENYBĘ. Wisi naudotų lazdas ir pnš. nešaunamuosius ginklus

Toliau NON-RP. Reikia, griežtai padaryti tokią sistemą kur žmones išmoktų vairuoti .

Su administratorias irgi yra nesamoninga, niekas net nežiūri skyriaus "Adminsitratorių papeikimai",bet dabar juos palikime ramybėje.

Aš manau, jog perskaitysi ką čia parašiau ir darysi skubias išvadas, jei ne— žaidėjai , toliau dings iš serverip. Kur,tas rekordas kur seniau turėjome 448???JIS DINGO, IR NEBEGRĮŠ Į NEVYKŪSI SERVERĮ KUR NIEKAS NESUGEBA SUVALDYTI ŽMONIŲ, O PATS SKRIPTERIS , SUDRAUSIMINTI [Padayrti tokius atnaujinimus, kur būtų tvarka] NEŽADA.

Siūlau visiems persiskaityti, apgalvoti, bei norėčiau jog Bumeris į tai atsižvlegtų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bumeri, koks skirtumas, iš tų atnaujinimų, jeigu serveryje neįdomu žaisti?Aš matau....tu stengiesi ir tavo atnaujinimui šaunūs, bet.... Bet koks skirtumas, tokius atnaujinimus daryti, jeigu serveryje yra TIK NETVARKA?

Pats čia nelošiu, bet jeigu norit jog jus nenukonkuruotų (Greitai atsidarys) lr*..., tai manau pats tas pagalvoti ir susigrąžinti žaidėjus tie kurie pabėgo. Kodėl jie pabėgi? Todėl, jog serveryje netvarka, dm ir t.t.

Pirmiausia gunus turėtumėte padaryti KAIP RETENYBĘ. Wisi naudotų lazdas ir pnš. nešaunamuosius ginklus

Toliau NON-RP. Reikia, griežtai padaryti tokią sistemą kur žmones išmoktų vairuoti .

Su administratorias irgi yra nesamoninga, niekas net nežiūri skyriaus "Adminsitratorių papeikimai",bet dabar juos palikime ramybėje.

Aš manau, jog perskaitysi ką čia parašiau ir darysi skubias išvadas, jei ne— žaidėjai , toliau dings iš serverip. Kur,tas rekordas kur seniau turėjome 448???JIS DINGO, IR NEBEGRĮŠ Į NEVYKŪSI SERVERĮ KUR NIEKAS NESUGEBA SUVALDYTI ŽMONIŲ, O PATS SKRIPTERIS , SUDRAUSIMINTI [Padayrti tokius atnaujinimus, kur būtų tvarka] NEŽADA.

Siūlau visiems persiskaityti, apgalvoti, bei norėčiau jog Bumeris į tai atsižvlegtų .

1. Jeigu nežaidi, tai tikrai nesuvoki esamos padėties.

2. Serveryje tvarka priklausio ne nuo mano kažkokių tai atnaujinimu susijusiu su ginklai, o nuo pačių žaidėjų.

3. Yra pilna atnaujinimų, kurie mažina nesamonių daryma, tik tu aišku jų nematai, nes nenori matyti (/bausmes sukūrimas, uždraudimas važiuoti be teisių, ginklų atemimas su licenzija, teisių laikymosi kainos kitimas).

4. Administratirių papeikimai žiūrimi.

5. Žaidėjų skaičius vienu metu sumažėjo dėl orų. (bendras unikalių prisijungusiu nepamažėjo)

Taigi nenusišnekek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Benas_Cool

Bumeri, koks skirtumas, iš tų atnaujinimų, jeigu serveryje neįdomu žaisti?Aš matau....tu stengiesi ir tavo atnaujinimui šaunūs, bet.... Bet koks skirtumas, tokius atnaujinimus daryti, jeigu serveryje yra TIK NETVARKA?

Pats čia nelošiu, bet jeigu norit jog jus nenukonkuruotų (Greitai atsidarys)..., tai manau pats tas pagalvoti ir susigrąžinti žaidėjus tie kurie pabėgo. Kodėl jie pabėgi? Todėl, jog serveryje netvarka, dm ir t.t.

Pirmiausia gunus turėtumėte padaryti KAIP RETENYBĘ. Wisi naudotų lazdas ir pnš. nešaunamuosius ginklus

Toliau NON-RP. Reikia, griežtai padaryti tokią sistemą kur žmones išmoktų vairuoti .

Su administratorias irgi yra nesamoninga, niekas net nežiūri skyriaus "Adminsitratorių papeikimai",bet dabar juos palikime ramybėje.

Aš manau, jog perskaitysi ką čia parašiau ir darysi skubias išvadas, jei ne— žaidėjai , toliau dings iš serverip. Kur,tas rekordas kur seniau turėjome 448???JIS DINGO, IR NEBEGRĮŠ Į NEVYKŪSI SERVERĮ KUR NIEKAS NESUGEBA SUVALDYTI ŽMONIŲ, O PATS SKRIPTERIS , SUDRAUSIMINTI [Padayrti tokius atnaujinimus, kur būtų tvarka] NEŽADA.

Siūlau visiems persiskaityti, apgalvoti, bei norėčiau jog Bumeris į tai atsižvlegtų .

Tau gal su galva negerai?Tu nori ,kad Bumeris tau į diena darytų 100 atnaujinimų susijusių su tai?Bumeris tiesiog nespėja.Sakai įspėjimai neprižiūrimi?Klysti!Įspėjimų skiltyje į dieną būna 10 temų 1 tema apsvarstyt užima daug laiko be to,yra daugiau temų kaip emigracija ,bet ,kad ir kiek tų temų būna Tautrimas jas tvarko ir sutvarko.Ir gali nesigirti tuo savo lŠg.lt ten pats vadovas(Nostesi) yra debilas pristūmė ant visų serverių ir net rašyti normaliai nemoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...