Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bardovski_Amphibian

Tiesiog_Deivilas

Rekomenduoti pranešimai

Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Tiesiog_Deivilas

Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Cheatino [Tank Mod]

Įrodymai:

Spoileris

 

/info lentelė: Info lentelė yra video gale. 

Papildau: Nėra tokios taisyklės , kuri neleistų man kelti skundą per kitą forumo paskyrą. Jeigu tau būtų "užlaginę", tai būtum tesiog pravažiavęs kiaurai man, o šiuo atveju aiškiai eina suprasti, kad su "tankmod" nustūmei + visa tai labai gerai akcentuoja tavo parašyti žodžiai "Čia uz tavo esc" (vaizdo medžiagoje 0:24)  
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Bardovski_Amphibian rašė:

Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: Tiesiog_Deivilas

Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Cheatino [Tank Mod]

Įrodymai:

  Parodyti paslėptą turinį

 

/info lentelė: Info lentelė yra video gale.

1.png

Tai kad tu ne trv dirbi su Bardovski_Aphibian acc :? Forumas turi sutapti tegul @Admin_Bumeris logus suziuri ka tu rasei per ta vidosa ir su kokiu nicku, beja man tuo tarpu sulagine buvo, nes internerta strigineja kazkodel, beja, gale vidoso matosi kaip mano masina dmg buvo padaryta ir as ja susitvarkiau, pats sliuuzas ar kas buvo ikele apie tankmoda ir kaip ji atpazinti, matosi aiskiai kad masina sutaisyta butu ziurint i durys, atsidare ir paskui uzsidare po taisymo :D Sekmes

Pildau: Tai kad as ir pravaziavau kiaurai tave, net nerode man isvisa taves, tik paskui is oro atsitelinai per mano ekrana, susimetes, uztai as ir parasiau cia uz ta esc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O plius dar ir ne tam skilty papeikima parasiai, cia yra skundu skiltis, yra atskira del cyteriu :D

 

. Kiekvieną čyterį keliant, būtina turėti /info lentelę. PING ir LOSS įrodymai būtini tik tada, kai nedarote žaidėjo /pzu.

Nesimato nei ping nei loss, taip kad irodyti negali kad man nelagino :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...