Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jaguar_Suka

Paulius_Montago

Rekomenduoti pranešimai

prieš 14 minutes(-ių), Jaguar_Suka rašė:

Anketos forma:

 

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Paulius_Montago
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Begimas nuo teisesaugos su nuosava masina, be darbinio skin. Tiesiog issvaisciau laika, kai tuo metu galejau gaudyti /begliai sarase esancius nusikaltelius.
  • Įrodymai:
      Slėpti turinį

    Gavęs num2 nereagavau, nes tu puikiai žinai jog esu teisėsaugininkas. Padariau /tpbull , nes gavau nurodymus apie susirinkima a51 zonoj. Pamtaęs, kad tikrai mane gaudai ir uzmetei /bega tada susotjau, video matosi, jog artėji ir as toviu vietoje. Puse video yra nukirpta ir kaip akivaizdu jog stoviu vietoje video nutruksta. Pats zinai, kad stovejau vietoje ir pranesiau, kad skubu i treniruotę.

     

  • /info lentelė:
      Parodyti paslėptą turinį

    qEJHVJ6.png

     

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Paulius_Montago rašė:

 

Gavęs num2 nesureagavau, nes žinai puikiai, kad esu teisėsaugininkas . Padariau /tpbull, nes gavau nurodymus kuo greičiau rinktis a51 zonoje. Supratęs, kad tikrai mane gaudai, nes gavau /bega sustojau ir laukiau netoli a51 zonos kol privažiuosi. Video puikiai matosi,kad artėji prie manęs ir grietai nukerpi video. Prie manęs privažiavęs tau apsakiau jog esu FTB ir skubu i treniruotę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Paulius_Montago rašė:

Gavęs num2 nesureagavau, nes žinai puikiai, kad esu teisėsaugininkas . Padariau /tpbull, nes gavau nurodymus kuo greičiau rinktis a51 zonoje. Supratęs, kad tikrai mane gaudai, nes gavau /bega sustojau ir laukiau netoli a51 zonos kol privažiuosi. Video puikiai matosi,kad artėji prie manęs ir grietai nukerpi video. Prie manęs privažiavęs tau apsakiau jog esu FTB ir skubu i treniruotę.

Ikelk prasau irodymus, kaip tau 22 valanda yra daroma treniruote. Nes kolkas matau tusciazodziavima ir sukurta istorija kaip su nedarbiniu skin ir ne darbine masina vaziuoji i treniruote su pasaliniu zmogum, o video matosi kaip tolsti nuo manes su /bega statusu. Siaip kai vyksta treniruote, susirenka zmones darbo zonoj ir kartu su valdzios atstovu arba asmeniu daranciu treniruote vyksta i treniruociu zona. 

P.S Jeigu buvo daroma treniruote 22 valanda penktadieni, turetu buti forume sukurta tema apie daryta veikla, kurioje turetum buti uztagintas kaip dalyvis.

Prasau nebekurti nebutu istoriju ir kelti irodymus del daromo begimo nuo teisesaugos, dirbant teisesaugoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...