Eiti į turinį
Rokas_Bilzerian

Kariuomenė | Darbuotojų papeikimai

Rekomenduoti pranešimai

prieš 38 minutes(-ių), Alexei_Volkof rašė:

Papeikimo anketa:

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Alexei_Volkof

2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė: @Reedy_Mrt

3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Iš pradžių /tpbull teleporte patikrino teises paleido poto uždėjo bėga ir sustabdė vel patikrino patikrinus paleido ir nenuėmė bėgos tikrai nepamiršo o specialiai garantuoju, kolegos taipogi prisidėjo prie šito spektaklio padarė taip kad jei atsijungsiu jie galės dėti starus už relogą nei ginklų prekeivių negalėjau kviesti neturėjau ginklo licenzijos naujas acc, mutėje buvau tad negalėjau valdžiai parašyt kas per darbuotojai armijoje? šitaip su naujokais elgiamasi ant pačio galo filmavimo užlagino neatsakė gta sa poto savaime pc persikrovė matosi video kad nejuda tekstas @Beliunas_Justas @Laurynas_Nolifer @Rokas_BilzerianAntro vaizdo įrašo patalpinti nepavyko rašo "Apdorojimas nutrauktas vaizdo įrašo apdoroti nepavyko" 2 kartus bandžiau ir į mediafire kėliau bet kai tikrino faila įkelus raše per didelis kažkas tokio. 1.6gb užima bet greičiausiai neprireiks jo nes nesavo noru išėjau iš žaidimo turėjo rašyti

4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA):

Slėpti turinį

Čia matau reikalingas mano atmazas žie, uždejau tau num2 nesurakinau pradėjau tikrint nark ir tu nuvažiavai savaime aišku tau bėga užmečiau tada privažiaves sutikrinau ir pns buvai švarus o kad bega pamiršau nuimti pačio kaltė kad nemoki bendrauti ir mute prasileidi, nes mano atimintis ne geležine

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 5 valandas(-ų), Ferdinand_Porsche rašė:

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Ferdinand_Porsche

2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė: @Kenji_Yamamoto

3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Šitas per daug svorio turintys jaunuolis nubaudė mane už nieką, norėčiau kad būtų nubaustas ir už tai kad šaudė mieste į mane, nors turėjo galimybė įsodinti į mašina ir nuvežti išlaipinti prie pickup'o.

Parodyti paslėptą turinį

m09VEnK.png

Šaudymas: 

gi08KGn.png

Papildau:

Vaizdo įrašė nesimato kad aš bėgčiau, free stars už bėgimą.

Šaudėi, nors galėjai įsodinti į mašina

Darbuotojas bus įspėtas. ( Nėra įrodymų už bėgimą )

prieš 4 valandas(-ų), Kajuss_Kanape rašė:

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Kajus_Kanape

2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė:  @Kenji_Yamamoto

3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: free starai, noriu irodymu kad begau, ir uzpuoliau pareiguna, nes to nepadariau

4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA)

Parodyti paslėptą turinį

c6f21bd28f324e8bad8f2fbc88b95f08185.jpg

Papeikimas atmestas, taisyklių nesilaikymas.

prieš 42 minutes(-ių), Alexei_Volkof rašė:

Papeikimo anketa:

1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Alexei_Volkof

2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė: @Reedy_Mrt

3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Iš pradžių /tpbull teleporte patikrino teises paleido poto uždėjo bėga ir sustabdė vel patikrino patikrinus paleido ir nenuėmė bėgos tikrai nepamiršo o specialiai garantuoju, kolegos taipogi prisidėjo prie šito spektaklio padarė taip kad jei atsijungsiu jie galės dėti starus už relogą nei ginklų prekeivių negalėjau kviesti neturėjau ginklo licenzijos naujas acc, mutėje buvau tad negalėjau valdžiai parašyt kas per darbuotojai armijoje? šitaip su naujokais elgiamasi ant pačio galo filmavimo užlagino neatsakė gta sa poto savaime pc persikrovė matosi video kad nejuda tekstas @Beliunas_Justas @Laurynas_Nolifer @Rokas_BilzerianAntro vaizdo įrašo patalpinti nepavyko rašo "Apdorojimas nutrauktas vaizdo įrašo apdoroti nepavyko" 2 kartus bandžiau ir į mediafire kėliau bet kai tikrino faila įkelus raše per didelis kažkas tokio. 1.6gb užima bet greičiausiai neprireiks jo nes nesavo noru išėjau iš žaidimo turėjo rašyti

Parodyti paslėptą turinį

Darbuotojas bus įspėtas žodiniu įspėjimu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...