Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Karinis_Kupakas

Karinis_Kupakas

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Matas.
  • Pravardė? Kasekas.
  • Amžius? 20 metų.
  • Zodiako ženklas? Dvyniai.
  • Kur gyveni? Gimęs ir užaugęs Kaune, bet šiuo metu išsikrausčiau į Vilnių.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Be proto myliu muziką, groju klubuose, dalyvauju automobilių slalomo varžybose. Jau eina 8 - tieji metai, kai aktyviąją laiko dalį užima laisvosios                                                                                      imtynės. 
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiu stengiuosi leisti laiką su draugais. Krapštausi prie automobilio, sportuoju arba klausau muzikos :). Taip pat, kadangi dabar atsidaro nemažai laisvo laiko, mėgstu                                        prisėsti prie kompiuterio ir pažaisti žaidimus. Šiuo metu nusprendžiau vėl prisiminti SAMP'ą.  :11_blush:.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Prieš gerus 5 metus dar žaidžiau labai stipriai, bet su kitu slapyvardžiu. Gaila, kad neprisimenu prisijungimų :42_confused:.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Jeigu gerai pamenu, turbūt nuo kokių 14 metų :35_thinking:.
  • Kokius filmus mėgsti? Ankščiau mėgdavau siaubo, bet dabar nieko gero nebeišleidžia tai ir nebežiūriu. Jei turit kažką pasiūlyti mielai lauksiu :10_wink:. O šiaip dabar dažniausiai žiūrimi filmai yra                                                    nuotykių/komedijų žanro.
  • Kokios muzikos klausai? O čia aš ir neturiu ribų :4_joy:. Klausau kaip ir groju realiai viską. Pradedant tamsiu techno ir užbaigiant ,,AC/DC" :7_sweat_smile:.
  • Mėgstamiausias sportas? Antroji religija - krepšinis :25_money_mouth:.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Paul Walker.
  • Kas yra tavo autoritetas? Rolandas Mackevičius :99_muscle:.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Didelis projektas ir manau labiausiai pagarsėjęs :35_thinking:.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Šuo ir katė pas mane dominuoja namie :1_grinning:
  • fef179096d6ac6edbbaba0c02cbdd2d3144.jpeg
  • Turi brolių, seserų? Brolis.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? 1. Būti kitokiu. 2. Nugyventi laimingą ir prasmingą gyvenimą :16_relieved:.
  • Kokie tavo privalumai? Komunikabilumas, humoro jausmas, nuoširdumas, pareigingumas, sąžiningumas, kūrybiškumas mano geriausios savybės :35_thinking:. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku                                               dirbti ir komandoje, ir individualiai :10_wink:.
  • Kokie tavo trūkumai? Sunkiai prisileidžiu žmones. Nežinau ar tai priskirti privalumams ar trūkumams :35_thinking:. Esu nenuspėjama asmenybė. Nemėgstu planuoti į ateitį, nes stengiuosi gyventi šia diena.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 
  • 1fb6c91f4f7f205f0c3172f11bcb74fb764.jpg4f99f466c29afca05d4c7fdc23e6dd73220.jpg
  • 4e053e847624c93e07fd6fcddba04d85388.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...