Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su direktoriais [sugrįžimas]

Ar norite kito leidinio?  

19 balsai(-ų)

  1. 1. Ar norite kito leidinio?



Rekomenduoti pranešimai

Hm4peo9.jpg

Sveiki gerbiamieji, kaip supratote iš temos pavadinimo - grįžau su interviu darymais. Kas lėmė mane grįžti? Prieš porą savaičių klausė keli žmonės, kodėl nebedarau interviu? Atsakymas buvo paprastas: nebeturėjau ką daryti, visi direktoriai, pavaduotojai ir įgaliotiniai buvo aprašyti.

Bet vieną dieną kalbėdamas discrd'e su @Rokas_Chill manęs klausė kodėl nebedarau? Sakau nėra ką daryti. Sako su direktoriais. Aš pagalvojęs apie savaitę laiko, jeigu žmonės nori, tai pagalvojau why not? 
Taigi sėkmės skaitantiems:


UYOSpv7.png

 

Labas,

Esu Brandon_James, serveryje žaidžiu nuo 2016 metų pradžios. Pirmieji įspūdžiai projekte nebuvo saldūs, kadangi reikėjo laiko suprasti projekto virtuvę, kas kaip vyksta ir t.t. Būsiu labai originalus, bet pirmasis darbas buvo medikai. Sakykim taip, jog nieko ten nenuveikiau, nes nelabai ką ten tuo metu ir supratau. Pati žaidimo pradžia buvo klajoklio tipo, nes nebuvo tokio ir nuolatinio aktyvumo. Būdavo pažaidi mėnesį, dingsti mėnesiui ir tokia raida pastoviai mane sekė. Iš medikų į teisėsaugą, vėliau mafijos/gaujos, ir galų gale klajoklio režimas išsijungia ties ginklų prekeiviais. Tuo metu išdirbti viename darbe 2 mėnesius buvo ne taip ir lengva. Tačiau prabėgus porai mėnesių vėl aktyvuojasi niekam tikęs klajoklio režimas, vėl šlaistausi po darbus, nerandu sau vietos po saule. Po metų pertraukos įvyksta sugrįžimas į prekeivių gretas. Esu labai dėkingas buvusiai to meto valdžiai už pirmą įgaliotinį aplamai. Vėliau sekė ~500 dienų maratonas prekeiviuose, kurių metu buvau ir pavaduotojo pareigose. Viso labo tik 5 mėnesius trūko mano valdymas. Iš prekeivių nepabėgau, bet pakeičiau pusę, t.y dabar jau narkotikų prekeivis. 3 mėnesiai čia, toliau prasideda neaktyvumas, galų gale projekto palikimas ~2 mėnesių laikotarpiui. Ginklų prekeivių direktoriaus rinkimai, buvau įtrauktas į kandidatus, tačiau 2 vieta nėra pergalė, kurios siekiau. Nepaisant to, grįžau į ginklų brigadą. Pusmečiui praėjus, vėl to paties darbo rinkimai, tačiau aš ir vėl lieku antras...nieko nepadarysi, važiuojam toliau. Apie 10 mėnesių užtrukau, tačiau likau nieko nepešęs, tiksliau nepasiekęs tikslo tapti ginklų prekeivių direktoriumi. Tolimesnėje eigoje įsidarbinau į tolimųjų reisų vairuotojus, bet ir ten neužsibuvau, nors pasiekiau maksimalų rangą. Ir būtent čia įvyksta tas momentas, kai ieškau darbo, kuriame galėčiau pasiekti valdžią be rinkimų, nes puikiai buvo matyti, kad kiekvienuose rinkimuose aš lieku ant ledo. Buvo išbandytas ir taksi darbas, tačiau tai tebuvo laikina stotelė belaukiant atrankos į reporterius. Taip, pagaliau ji įvyksta, įsidarbinu pas pasaulėlį World, viskas labai smagiai klostosi, kolektyvas bendraujantis, padedantis įvairiais prašymais. Laikui bėgant, rangas kyla, direktorius sugalvoja perleisti pareigas pavaduotojui. Būtent iš jo gaunu įgaliotinį, kas man asmeniškai buvo didelis žingsnis tikslo link. Dabar nepasakysiu tiksliai, kiek laiko naujas direktorius išsilaikė pareigose, tačiau tas ilgai netrūko, jis buvo nušalintas. Mintys tuo metu buvo pakreiptos į rinkimus, jų detales. Palaikymo sulaukiau netikėtai daug, ko ankščiau nebuvo ir tokia pašalinių reakciją į mano šansus tapti sekančiu reporterių direktoriumi buvo leidžianti suprasti, kad pagaliau tai greičiausiai įvyks. Anketą parašiau mokydamasis iš savo buvusių anketų, kurios nebuvo matomai geros, jose buvo labai daugžodžiaujama ir viskas pilstoma iš tuščio į kiaurą. Šį kartą aš pasistengiau to nebedaryti, surašiau pagrindinius aspektus, kas leistų DPKT komandai suprasti mano kėslus ir tinkamai susiformuoti nuomonę. Rinkimai trūko visą savaitę, tas periodas buvo iš dalies varginantis, bet man labai pasisekė, kad mokslai buvo vykdomi iš namų, tai galėjau sau leisti pažaisti daugiau (nuotolinio mokymo metu vyksta tik 40% visų pamokų, kurios vyksta gyvai). Rinkimų rezultatai džiugina, tikslas pasiektas, dabar belieka sėkmingai disponuoti reporterius ir toliau leisti darbui klestėti bei uždirbti nemažas sumas. Rytoj bus praėję 4 mėnesiai nuo mano įsidarbinimo į reporteriuse. Šiuo metu mano direktoriavimas jau lipa į antrą mėnesį, reikalai klostosi progresyviai. Komanda sustatyta, žinoma, sunkoka palaikyti darbuotojų skaičių tokį, kokio galbūt norėčiau, bet negalima to reikalauti, kai situacija ir nedėkinga ir žaidėjų skaičius bent jau kol kas tai nedžiugina. Aišku, reikėtų tikėtis, kad bent kažkiek žaidėjų padauges, ypač kai dabar įvedamas karantinas daugelyje savivaldybių. GL HF

Ypatingai noriu padėkoti @Brandon_James (Brandonui Džeimsui), kad parašė interviu net kelis kartus. Pirmą kartą kai buvo ginklų prekeivių įgaliotinis, o dabar kaip direktorius. Tai ačiū jam.

rEIdwYW.png

Pradėsiu nuo to, kad pradėjau žaisti 2013 metais žinoma kaip kiekvienas su pertraukom, ilgom. Prieš visiems žinant, kad aš esu tik TRV žmogus, nuo 2013 metų dirbau vien tik teisėsaugoje. Jau tais metais žinojau, kad swatai kaip darbas yra žlugęs, todėl nei kart savo sarg gyvenime nesu dirbęs swatu :1_grinning:. Dirbau visose teisėsaugos srityse pas žinomus direktorius, kaip Stonceli, Pes, Doza, Mukanova, Belga, Shavrov, Moveee, Pasutin ir buvusį DPKT Vasia_Carter. Nuo grubiai 2015 metų iki 2018 buvau leavinęs sargą retkarčiais grįžęs, bet tuo metu irgi ilgai neužsibuvau nes tapati rutina mane vedė iš proto. Buvau tuo metu pasiekęs įvairias pozicijas, visokie vyr. kvalifikatoriai, pora įgaliotinių, vadų ir žinoma pačia muitinę. Visa mano era prasidėjo 2019 metų pradžioje kai grįžau į sarga su V_P Joe_Bidden, pradėjau dirbti mechanikuose, per tą savaitę susipažinau su naujais žmonėmis su kuriais iki dabar palaikau ryšius. Vienas iš tu žmonių yra @Arvydas_Owned, be jo tikrai nebūčiau, kur aš esu dabar, TRV direktorius. Viskas prasidėjo nuo susipažinimo SWAT discord kanale. Abu nusprendėm eiti į TRV nes Arvydėlis pažinojo savo gerą draugą Karolis_Kent. Per porą savaičių pasiekiau įgaliotinį, darbuotojų išrinktas kartu su Bob_Marli. Po vos ne mėnesio gavau ir pavaduotoją iš Karolio, per tą laiką su juo sakyčiau puikiai ir susibendravom ir susidraugavom. Tuo metu buvo labai "ahuenas" kolektyvas, diena iš dienos visi bendravo žaidime, bet labiausiai discorde. Vo ten tai tikrai ahuena chebra buvo. Gavęs pavaduotoją iš Karolio po poros savaičių nusprendžiau irgi leavint dėl tos pačios rutinos. Per tą leava gavau žinute iš draugo Laurynoska_Atv, kuris buvo tuo metu TRV direktorius ar norėčiau pavaduotojo aš jam atsakiau pagalvosiu, apsisprendžiau kiek per vėlai, nes Atv davė pavaduotoją Black_Umo. Po grubiai 3 mėnesių dirbimo ir buvimo įgaliotiniu, Black_Umo sugebėjo uždirbti Atv direktoriaus įspėjimą, tuo momentu Atv nusprendė man suteikti pavaduotojo pareigas. Per tą laiką su daugybe žmonių susipažinau, su kai kuriais vis dar palaikau ryšius nors jie ir leavine, įnešęs ne vieną įdėja ir pasiulymą. Atv išbuvęs 7-8 mėnesius TRV direktorium, su mažu aktyvumu ir ta pačia rutina, nusprendė perleisti direktorių man, aš šitoje savo kadencijoje išbuvau virš męnesiuko, įkūręs TRW Ganga, įnešes nemažai naujų taisyklių ir atnaujinimų į serveri su Bumerio bei DPKT pagalba, nusprendžiau perleisti savo postą savo buvusiam pavaduotojui Black_Umo ir leavint. Umo tuo metu perleido Donce_Monce, Donce perleido Daridai ir tuo metu kaip anksčiau būdamas leave gauvau žinių iš Daridos ar norčiau paimt atgal TRV direktorių, aš atsakiau taip pat, kad pagalvosiu, nes tuo metu sargo buvo noro žaist nulis, galvojau gal apie mėnesiuką ir apsisprendęs pasakiau, kad paimsiu. Ir nuo 08-31 tapau 2x TRV direktorius. Ir dabar mes esam čia. Direktoriauju jau 2 mėnesius virš ir tikiuosi ilgiau. Su žmonėmis su kuriais susipažinau per visa savo TRV era reikėtų daug laiko, kad išvardint, todėl RKS. 

ykjH6rK.png
 

Sveiki sarg.lt žaidėjai. 

Mano karjera sarge sukosi aplink mafijas  ir gaujas. Serveryje žaidžiu labai ilgą laiką, bet dažnai pažaisdavau mėnesį laiko ir darydavau pertrauką, nes tiesiog atsibosdavo arba laiko pritrūkdavo. 

Iki šios dienos prisimenu kai mane immortal direktorius ( V_P neatsimenu ) išmokino vartoti narkotikus ir parodė kur yra “ užlipimai “ ir visi kiti elementai, kurie yra svarbūs mafijos karuose. Ankščiau įdomesni karai būdavo, šiandien to neišvysime.

Cosa Nostra mafijos valdžia man yra pirma, norėjau išbandyti pats koks tas jausmas kai viskas tau pačiam ant pečių, bet įsitikinau, kad labai mažai kas priklauso nuo valdžios, svarbiausia yra mafijos nariai kurie ištikimi vienai mafijai ir nepalieka tavęs vieno ginti bazės.

Stengiuosi ir naujokus įtraukti į mafijas, duodu jiems šansą įstoti į mafiją, be abejo padedu visais klausimais ir pamokinu visokių taktikų, nes aš gi irgi pradėjau viską nuo 0, nieko nežinodamas. 

Esu dėkingas @Domas_Cortez, kad davė šansą vadovauti Cosa Nostra mafijai, taip pat esu dėkingas @Mindaugas_Epson už didelę pagalbą. 

@Mister_Veryga Ačiū už pagalbą valdžioje. 

@Afigenas_Mantas ir tau ačiū už pagalbą. 

Esu pasiruošęs tiek priešininkams tiek Immortal mafijai suteikti kuo daugiau veiksmo.

Labiausiai esu dėkingas savo mafijos nariams! Netaginsiu kiekvieno, nes mano nariai patys žino, kad esu jiems dėkingas! 

Šiam kartui pabandžiau kažką trumpo aprašyti, galbūt kitą kartą daugiau pakomentuosiu! Čiau. 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Jeigu patiko interviu, tai galite prabalsuoti viršuje ar norėsite sekančio leidinio ar ne. Taip pat laikraštį galite paremti pinigais, kuriuos aš dalinsiu darydamas event. Viskas ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su manimi žaidime (/sms Sweet_Brother) ir įteikti pinigus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...