Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ganja_Tevas

Ganja_Tevas

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Deimantas
  • Pravardė? Apatas ;D
  • Amžius? 16
  • Zodiako ženklas? Dvynys
  • Kur gyveni? Lietuvoje.
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuos motociklais ;) kolkas nieko nelankau, bet žadu sugrįžt į MMA bei gym'ą
  • Ką veiki laisvalaikiu? Važinėjuos moto, kadangi ne sezonas dabar tai leidžiu laiką su draugais, užsiimu "influencinimu" jei ką domina IG: Yamaha Lithuania ;D 
  • Kiek laiko žaidi serveryje? 5-6 metai
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? 6-7 metai
  • Kokius filmus mėgsti? Kariniai, koviniai, kriminaliniai, siaubo
  • Kokios muzikos klausai? Trance, techno, psy-trance, hardcore, o kartais ir paprastų iš yt recomendations ;D
  • Mėgstamiausias sportas? MMA (Mixed Martial Arts)
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Jason Statham, Erdogan Atalay
  • Kas yra tavo autoritetas? Pats sau.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Žaidžiu jau gan ilgą laiką ir leavinęs jau gal 3čią kartą sugrįžau pasižiūrėti, kas išlikę iš senbūvių kaip aš ;D na kitaip sakant dėl nostalgijos, kadangi atsirado papildomo laiko, kodėl gi ne ;D Manau kas žaidė ankščiau galbūt mane prisimins kaip Deima_Hugo jei dar yra tokių gerų senbūvių esu turėjas dar kelis vardus čia bet jau nebemenu ;D
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Ne
  • Turi brolių, seserų? Sese
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Pabaigti mokyklą, gauti IT bakalaurą arba psichologijos magistrą, dirbi mėgstamą darbą susikurti šeimą su svajonių moterim ir laimingai gyvent ;)
  • Kokie tavo privalumai? Esu gero būdo žmogus, visada šypsaus bei skleidžiu pozityvą
  • Kokie tavo trūkumai? Jautrus, greit galiu prisirišt prie žmonių
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...