Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Burrito_Dievas

Martynas_Nomercy

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Martynas_Nomercy
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: inv
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:24h
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė: 
  • c332e2443a432bcc34d3e2c3f3d2c236.jpg
  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:0-0:3 matyt galima kaip atbega priimineja zala ir atsitupia 0:3-0:6 lieka jam 11hp ir nelimpa 3 tiesios kulkos kaip jis tupi vietoi ir nejuda, ketvirta nelimpa kaip pradeda begt ir dar penkta bet sitos dvi galeji nekibt del kampu t.t, bet virsui paminetos 3 kulkos turejo visos sulipt ar bent viena

 

  

prieš 52 minutes(-ių), Dillon_Danis rašė:

premier buvo kairiau negu rodo zmogui kuris daro pzu mane. kulkos pradejo nelipti butent tada, kada as atsitupiau. is mano vaizdo buvo issikisus tik galva.

+ atkreipkit demesi i pinga o ypac i fps butent tada kai pradeda nekibti kulkos. kai tik pradejo nekibti kulkos fps nukrito iki 25 ir pingas laikesi toks pats visa laika iki pat mirties. 

pildau: sake mano bendradarbiai, kad tie medziai buginti yra ir kai ciut islendi ir bandai pataikyt kulka daznai nekimba, bet del sito nesu tikras, gali anti cheatai pasitestint patys. eilini karta banini nesigilinant i situacija, sekmes.

 

  • 0:3 sekunde atitupi ir tau isauna i krutine ir priimi zala tai kokia tau ten masina stovejo?
  • ir kodel begai cia sleptis jei tau ten masina stovejo?
  • fff36758a29e7f716acdf191b01ed4f8.jpg
  • 1eb86a143d50e64c0f2d60563e58b93f.jpg
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kiek pamenu premier buvo kairiau negu rodo zmogui kuris daro pzu mane. kulkos pradejo nelipti butent tada, kada as atsitupiau. is mano vaizdo buvo issikisus tik galva.

+ atkreipkit demesi i pinga o ypac i fps butent tada kai pradeda nekibti kulkos. kai tik pradejo nekibti kulkos fps nukrito iki 25 ir pingas laikesi toks pats visa laika iki pat mirties. 

pildau: sake mano bendradarbiai, kad tie medziai buginti yra ir kai ciut islendi ir bandai pataikyt kulka daznai nekimba, bet del sito nesu tikras, gali anti cheatai pasitestint patys. eilini karta banini nesigilinant i situacija, sekmes.

 

p.s: taip butent todel kulkos ir galejo nelipti, nes zala gauta i krutine, o is mano pozicijos tik galva buvo issikisus. o fotkej kur uz masinos galejo buti padarytas /respawn bet del sito neesu tikras nes nepamenu, cia jau anticheatams sprest

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...