Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Skaudi_Realybe

Velnio_Advokatas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Velnio_Advokatas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: naudojo nelegalias modifikacijas spread ir aim.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: video gale
  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 1-6sec viska pataiko,  8sec 4/4 is 25-29 atstumo stovint be pertrauku, 15sec dar 2 stovint be pertrauku is 26 atstumo, 19-26 sec pataiko visas kulkas 22-30 atstumas, be pertrauku, vieninteles kulkas, kuriu neuzkaite serveris yra tos kur saunama i tvora. 29sec nusitaikoma per 0003ms, kas yra nerealu.

 

 

 

 

va ant kito acc pakako,naudojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gera čia tu mano frag move išovei fanas ;Ddddd

Okey pradėkim,Pirmoje situacijoje immortalai išvis nejuda tad pataikyt visi sugebėtų.

Antra situacija,jei buciau aimas tai būčiau nutarginęs sava,kuris užlindo man už taikinuko tai dar karta parodo,kad nenaudoju tokio,o immortalas išvis nejuda tik šaudo vietoje.Kitas vėl stovi prie medžio ir nejuda tai kaip man į jį nepataikyt? :DDD

Alanas_Anas išvis atbėginėja pas mane viena kryptimi,o šaudydamas beveik nejuda,bėgdamas nuo manes bėga tiesia linija.Paskutinei situacijoj kulka pataikau :DDD

O dėl nusitaikoma per 0003ms tai gal tu pasidomėk cheat gaudymu ir pagilink savo žinias.Geriau vietoj to cheatu gaudymo eik i zooma ir per kunces pamoka padaryk pritupimu,dwj :Dddd

Panašios temos- 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...