Eiti į turinį
Emilis_Evil

Dėl /unjail ir RELOG

Rekomenduoti pranešimai

Administratorių pažeidimai gali būti registruojami čia:

 

https://sarg.lt/index.php?/forum/46-administratorių-papeikimai/ 

 

Pamatyti už kokias situacijas baudžiami žaidėjai bei užpildyti skundą:

 

 

Kodėl tuo užsiėmame?

 

Į mūsų darbo pobūdį įeina pavojingų asmenų žvalgyba. Trečio lygio administratoriai yra apdovanoti komanda /unjail. Kartais, administratoriai nusprendžia pasinaudoti šia komanda pakenkdami bendram įsiliejimui į žaidimą bei susikuria nuosavą leidimą daugiau nė minutės nebepraleisti kalėjime, nesvarbu kokie bendros tvarkos pažeidimai buvo atlikti.

 

Kiti asmenys tyčia atsijungia, bandydami išvengti atitinkamos bausmės. Nors tokie pažeidėjai dažniausiai užblokuojami 24 valandoms, dažnai šios bausmės išvengiama imituojant techninį gedimą. Norėdami atpratinti žaidėjus nuo tokio elgesio, rinksime įrodymus apie šiuos nusižengimus. 

 

Interpolo nariai stengsis surinkti įrodymus apie tokius pažeidėjus ir pateikti juos būrio vadui. Patvirtinus nusikaltelį, jis bus įtraukiamas į stebimų žmonių sąrašą lygiai vienai savaitei.

 

Svarbu:

 

  • Šis metodas nepakeičia tradicinių bausmių (užblokavimas, administratoriaus įspėjimai), todėl skatiname pildyti skundus atitinkamose skiltyse. Šis pranešimas yra informacinio pobūdžio, paaiškinantis galimas stebėjimo priežastis.
  • Stebimi žaidėjai nebus kankinami ar baudžiami be įrodymų.
  • Platesnė informacija apie nusikaltėlį nebus viešinama ir bus prieinama tik Interpolo personalui, todėl prašome nesiteirauti ar bandyti išgauti informacijos.
  • Patinka 23
  • Haha 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

×
×
  • Sukurti naują...