Eiti į turinį
Karko_Snow

REKOMENDUOJU #2

Rekomenduoti pranešimai

prieš 50 minutes(-ių), Fuck_Emis rašė:

neturiu favorito, bet iš šio sąrašo "21 grams"

Tai butinai, pasiziurek tu kuriu dar nematei, ypatingai tie kuri paryskinti kita spalva :) Man asmeniskai is sio saraso: "21 Grams", "Another Round", "The Hater"  ir "The King".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 valandas(-ų), Karko_Space rašė:

Tai butinai, pasiziurek tu kuriu dar nematei, ypatingai tie kuri paryskinti kita spalva :) Man asmeniskai is sio saraso: "21 Grams", "Another Round", "The Hater"  ir "The King".

geriau sukelk serialų topą, ten turėsiu daugiau ką padiskutuot :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Fuck_Emis rašė:

geriau sukelk serialų topą, ten turėsiu daugiau ką padiskutuot :D

 

Esu sukėlęs, bet užrakinta tema. Ten realiai ne daug kas pasikeistų vietomis. Tai jei nori apie kažką padiskutuoti, gali ir čia tai padaryti.

Šiuo metu top'ą taip pakeisčiau:

Spoileris

1. Vikings (2013-2020) Action / Adventure / Drama - Rež. Michael Hirst

2. Supernatural (2005-2020) Drama / Fantasy / Horror  - Rež. Eric Kripke

3. Dark (2017-2020) Crime / Drama / Mystery - Rež. Baran bo Odar, Jantje Friese

4. Game Of Thrones (2011-2019) Action / Adventure / Drama - Rež. David Benioff, D. B. Weiss

5. Breaking Bad (2008-2013) Crime / Drama / Thriller - Rež. Vince Gilligan

6. Peaky Blinders (2013-) Crime / Drama - Rež. Steven Night

7. Money Heist (2017-) Action / Crime / Mystery - Rež. Álex Pina

8. Better Call Saul  (2015-2021) Crime / Drama - Rež. Vince Gilligan, Peter Gould

9. The Walking Dead (2010-) Drama / Horror / Thriller - Rež. Frank Darabont, Angela Kang

10. Prison Break (2005-2017) Action / Crime / Drama - Rež. Paul Scheuring

 

 

Redaguota , redagavo Karko_Space
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Fuck_Emis rašė:

Better call saul, breaking bad, dark man bent jau geriausi iš šitų. Ir nelabai suprantu to haipo dėl peaky blinders, aš tai kažko nerealaus nerandu šitam seriale

Na, Peaky Blinders turi savo žavesio, vienus jis gali atbaidyti, kitus anaiptol labai stipriai įtraukti. Mane asmeniškai žavi aktorių vaidyba, ypatingai Cillian Murphy. Aišku, ne tik šiame seriale, bet ir kituose filmuose jis puikiai atskleidžia savo talentą. Kita vertus, mane labai kabina pati istorija ir tas puikiai išpildytas tarpukario laikmetis, kuris leidžia pajusti serialą.

Aš irgi kažko nerealaus neradau šiame seriale, bet man jis patiko ir laukiu nesulaukiu paskutinio sezono.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 56 minutes(-ių), Karko_Space rašė:

Na, Peaky Blinders turi savo žavesio, vienus jis gali atbaidyti, kitus anaiptol labai stipriai įtraukti. Mane asmeniškai žavi aktorių vaidyba, ypatingai Cillian Murphy. Aišku, ne tik šiame seriale, bet ir kituose filmuose jis puikiai atskleidžia savo talentą. Kita vertus, mane labai kabina pati istorija ir tas puikiai išpildytas tarpukario laikmetis, kuris leidžia pajusti serialą.

Aš irgi kažko nerealaus neradau šiame seriale, bet man jis patiko ir laukiu nesulaukiu paskutinio sezono.

tai man jis irgi patiko, tik tiek, kad over rated

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Fuck_Emis rašė:

tai man jis irgi patiko, tik tiek, kad over rated

 

Jeigu tu pagal reitingus, tai manau jie visai adekvatūs. Metascore puslapyje kino kritikai vertina 66/100, tai iš esmės visai neblogas įvertinimas. Klausimas kyla, jei tau jis patiko, tai kodėl overrated? Kažko trūko, ar kažkas nepatiko? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...