Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Raimis_Motark

Įdėja gaujoms PREMIJOS UŽ NUŽUDYMĄ.

Spręsti Jums  

17 balsai(-ų)

  1. 1. Ar palaikot šį pasiūlymą/įdėją?

    • Taip, visiškai.
      16
    • Ne, bet argumentuosiu kodėl.
      1


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,
iš antraštės jau turbūt supratot apie ką kalba eis. Mano idėja yra tokia - visi žino, kad gaujose susirenka nemažai žmonių. Iš tų žmonių, kai kuriems atrodo, kad tie gaujų karai yra beprasmybė, o atėję į gaujas tesiog stumia laiką ir keliasi XP gaujos,kol nesulauks atrankos į norimą darbą, kai kurie net tesiog atsijungia, kai karas yra. Žodžių mano pasiūlymas/įdėja yra, kad gaujoms būtų skirti rangai(na, jie ir dabar yra, bet jie nieko nereiškia). Rangą būtų galima pasikelt susumavus žalas. Pavyzdžiui ten, kad pasikeltum iš pirmo rangą į antrą iš viso turi padaryt 1.000 žalos, tuomet su aukštesniu rangu būtų skiriama premiją už nužudymą per karą(pvz: Esant 3 range už nužudymą kitą gaujos narį per karą žaidėjas gautų nuo 50k iki 150k). Ir taip keltųsį sumos. Pats direktorius nuspręstu premijos skaičius. Dar, gi kaip gaujoj esi logiška būtų terorizuot ten beleką serveryje, tai ir už paprasto žmogaus nužudymą ten skirtų premiją, teisėsaugininko nužudymas būtų daugiau vertas premijos. Nu žodžiu esmę, kaip ir paaiškinau. Dar siūlau, kad kai gaujos kariauja, kažkurį gauja užimtų kitos gaujos teritoriją, tai gaujai atitektų kažkoks piniginis prizas, kuris eitu į dfondą, kad išmokėt tas premijas.( Sarge žaidžiau labai senai, grįžau po 4 metų, tai negaliu pasakyt, ar tos premijos iš dfondo ateina aš iš to pačio servo).

 

Tikiuosi įdėją suvirškinot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Jeff_Blunt rašė:

Už idėją esu kaip ir už, bet tegul premijas duoda tik karo metu už nužudymus, o šaudant kitus tai biški per daug gerai būtų čia.

Be abejo sutinku su tavim, mano galva buvo, kad tos paprastos premijos už paprasto žmogau nužudymą būtų menkos (nuo 4k iki 10k).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Ganjos_Berniukas rašė:

Aš tai už , tik ar tavo valdžia tūrės tiek pinigų :D

Neesu gaujos narys serveryje, bet sakau, už zonos laimėjimą būtų skiriama pinigų (10-15m). Tuomet ir pačioms gaujoms motyvacija būtų kariaut dėl pinigų, o ne tik dėl %

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Raimis_Motark rašė:

Neesu gaujos narys serveryje, bet sakau, už zonos laimėjimą būtų skiriama pinigų (10-15m). Tuomet ir pačioms gaujoms motyvacija būtų kariaut dėl pinigų, o ne tik dėl %

:D jeigu už zonas gautų po 10-15m milų tai čia būtų inv vs inv karai, bet gal ir nebloga idėja tik sumą mažesnę padaryt reiktų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Dede_Pikis rašė:

:D jeigu už zonas gautų po 10-15m milų tai čia būtų inv vs inv karai

Nu tai yra gi, kurie prižiūri karus, dabar irgi gi naudoja inv. Išgaudytų visus ir viskas normaliai manau būtų. Cheatini, tai gauni ir nalogą gaujų ir baną tuomet. Reik žinai rast tą proporciškumą. Jeigu jau tokie pinigai bus už zonas, tai ir efektyviau reikėtų tuos cheaterius gaudyt, o vėliau gi, kai niekas necheatins( nu aišku, bus kurie cheatins bet nežymiai), tai ir karai įdomesni bus, ilgesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...