Eiti į turinį
Martynas_Kuku

Pasiūlymai Apsaugai - bei klientams.

Ar pritariate mano idėjai?   

172 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate mano 1 idėjai?

  2. 2. Ar pritariate mano 2 idėjai?



Rekomenduoti pranešimai

security GIF

 

Sveiki , iškarto netempdamas į guma mano pasiūlymai butų tokie : 

 

1. Pasiūlymas : Padaryti , kad 'Apsauginis' saugodamas klienta per /saugo sistema žaidėjui neišmestu AFK , bent 2 minutes.

Kodėl : manau daugelis naudojantis apsaugos paslaugomis , ir pats darbuotojas susiduria su CRASH , KICK , LAG , ar t.t ir tenka iš naujo perjungti žaidima ir užtruks ta minute ir išmeta saugantiems AFK , o jiems tai tikrai nepatinka , todėl pakeitus tai nauda būtų ir darbuotojui ir klientams.

 

 

truck forklift GIF

 

2. Pasiūlymas : Apsaugoje kaip visi žino atlieka savo pareiga bankomatu pildymas kur atstoja ~58 bankomatus pnš... juos užpildyti užtrunka tikrai daug laiko ir vargo todėl užtikrinti efektyvesni darba kraunant bankomatus padaryti , kad Forklift - Securicar , rodytu iš galo priejus kiek yra pakrautas 1/10 ir pnš , palengvintu matyti kuris pakrautas ir iškarto galima vežti negaišt laiko ir pnš ir kiek trūksta pakrauti ar koki Forklifta ir pnš manau supratote minti.

 

Spoileris

pvž :

ada5db3de8a15f41c7c0e9ded21aadc2946.png

 

a2cf63f2d0721bd74a243ff95f318a86967.png

 

@Admin_Bumeris

Redaguota , redagavo Martynas_Kuku
  • Patinka 15
  • Už 1
  • Prieš 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Garis_Kaminskis rašė:

Dėl 1, vazinekit po du. O dėl antros po savaitės verksit kad darbo mažai ir ner Ka veikt. Prieš 

Apsilankyk teksto suvokimo kursuose. Šiaip tai rodymas kiek yra maišų mašinoje neturi nieko bendro su darbo neturėjimu ar jo sumažinimu. Taigi išliks tas pats darbas tik rodys, kiek yra pakrauta. P.s. čia jei nedašuto tau. Aš Už!

Redaguota , redagavo Vilius_Host
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...