Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kasparas_Drag

Daniel_Kalashnikov

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Daniel_Kalashnikov (nera tokio forumo).
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim/Spread.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: Video gale.
  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip.
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 1 situacija - Atkreipkite dėmėsį į paskutines 3 kulkas, žaidėjas be sustojimų pataiko 3/3, jam turi būti recoil'as, testuokite - neįmanoma taip pataikyti.  2 situacija - Spręskit patys, žaidėjas šaudo kiaurai, dar matosi, kaip pataiko kulką ir ji atsimuša, bet vistiek žaidėjas daro žalą. 3 situacija - Trumpos pertraukos, turėtų irgi būti recoil'as 4/4.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

as zaidziau as atsakau.

Pirma situacija su Vilium, zaidejas juda minimaliai, saudau su minimaliom pertraukom + cbugindamas, taikinukas mano yra mazas, todel nera sunku pataikyt 2 ar 3 kulkas is 30m atstumo su nedidele pertrauka ir zymiai greiciau sumazeja rcoilas.

Bet siaip ka galiu pasakyt, zaidejai juda minimaliai tikrai, prisitaikyt speju, arba juda lygia trajaktorija arba stovi vietoj kaip ir antram epizode.

Taigi, nera atsumai kazkokie kosminiai, taip saudyt yra imanoma tai irodo tavo video, fanas tu mano.

 

Tu grynas fanas mano, kiekviena kara mane filmuoji net geda jungtis man kariaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...