Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Liudax_Ltu

Tomis_Qms

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Tomis_Qms
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip 24h
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     

     

     

  • /info lentelė: Video gale
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 47 minutes(-ių), Liudax_Ltu rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Tomis_Qms
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Slėpti turinį

     

     

  • /info lentelė: Video gale
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video

Taip tai jo sveikas liudaxai, net neisivaizduoju kodėl tu būdamas F.T.B, bei būdamas jo "Pavaduotojas" filmuoji žmones kurie dirba pas tavęs? Cmon wtf, tikrai nėra faina, cheatu nenenaudodavai, kai parašydavau /aimas, ta komanda kuri nepasiraše tau buvo tiesiog tuščia, kad neparašyta, man pingino, nebuvo /loss qms or something, aš su pingu tau rašiau dar, tai man daug komandų nepasiraše, discorde kalbėjau ant mob duomenų, nes galvojau, kad kažkiek atsigaus pingas, taip parašiau "parašiau" tas komandas, gali neslėpti to, kad discorde paklausiau, ar galiu padaryti rr, tu tylėjai, bučiau prisijunges ir būtum patikrines, bet kadangi tu kaip ir sakiau nepažiurėjai /loss ar bent per tab lentelę. Labai įdomus tavo mastymas, suprantu, kad užemi ANTICHEAT pozicija, bet kaip ir sakiau neturiu žodžiu. Sakė, pokeris, kad ištrinti CLEO, todėl atsijungiau su /q ir ištryniau nors cheatu neturėjau, kaip ir sakiau discorde, kad turiu pingą tu nepaklausei ir traktavai, kad aš turiu cheat. Labai įdomus žmogus, wtf. Dirbi F.T.B ir užemi svarbias pareigas, like come on man, it's bad.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...