Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Byby_Leskmentas

Del sarg

Klausimas

Sveiki, yra pora bedu, pradesiu: vazinejant su NRG buna uzsilokina ratas i desine nors as nieko nespaudziu, ir td jau niekaip neatsilockina turi daryt rr, o jei nulipu nuo motociklo tada pats zmogeliukas bega tik i desine nebent paspausiu T raide tada sustos, padarius rr ivedus teisinga slaptazodi, ismeta vel login lentele, bet ja isjungiu su Tab. Gal kam taip buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 valandas(-ų), Vilius_Names rašė:

Sveiki, yra pora bedu, pradesiu: vazinejant su NRG buna uzsilokina ratas i desine nors as nieko nespaudziu, ir td jau niekaip neatsilockina turi daryt rr, o jei nulipu nuo motociklo tada pats zmogeliukas bega tik i desine nebent paspausiu T raide tada sustos, padarius rr ivedus teisinga slaptazodi, ismeta vel login lentele, bet ja isjungiu su Tab. Gal kam taip buvo?

Apie login tai dažnai ir man buna tai su tabu susifixini ir gerai ;] o apie nrg nežinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2021-02-14 at 16:43, Vilius_Names rašė:

Sveiki, yra pora bedu, pradesiu: vazinejant su NRG buna uzsilokina ratas i desine nors as nieko nespaudziu, ir td jau niekaip neatsilockina turi daryt rr, o jei nulipu nuo motociklo tada pats zmogeliukas bega tik i desine nebent paspausiu T raide tada sustos, padarius rr ivedus teisinga slaptazodi, ismeta vel login lentele, bet ja isjungiu su Tab. Gal kam taip buvo?

man taip buvo ir gi kaip tau tai atsisiunciau memory512.cs ir viskas kaip ir ok, o del LOGIN tai istrink is DOUMENTU ta visa GTA san papke ir viskas ok bus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Full_Energy rašė:

man taip buvo ir gi kaip tau tai atsisiunciau memory512.cs ir viskas kaip ir ok, o del LOGIN tai istrink is DOUMENTU ta visa GTA san papke ir viskas ok bus.

 

Okey, dekui pabandysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...