Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

VaIau_Uzsimerkes

Del užblokavimo

Del užblokavimo.  

20 balsai(-ų)

  1. 1. Verta?

    • Taip
      9
    • Ne, parašysiu kodel.
      11


Rekomenduoti pranešimai

Forume tiesiog sukurti skilti "Užblokuoti" ar kažkaip kitaip kur administratorius kuris užblokavo turi kokia 1h ikelti irodymus. To nepadarius žaidėjui užpildžius anketa bus atblokuota nelaukiant 24h Kadangi dabar visi tuom naudojasi "Va karas vyksta negaliu numesti"

"Vakare grįšiu imesiu" ir pnš..

Tai tai prisidėtu kad jeigu ir bus tie free banai jų nebus tiek daug, nes žinos kad juos visvien atblokuos greičiau negu buvo ankščiau.. 

Pridedu kelias temas..

 

 

 

Reikėtu kurti kaip nauja tema su šablonu..

Pavyzdis kaip galėtu atrodyti šablonas.

1. Jūsų nickas (Vardas_Pavardė):

2. Užblokuoto asmens nickas (Vardas_Pavarde)

3. Kaip nusižengė taisyklems.

4. Įrodymai Vaizdine Medžiaga\Nuotraukos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Livetea_Takuari rašė:

Prieš, 1h tai tikrai mažas laiko tarpas, juk nesedim visi prilipe prie pc ir laukdami, kad tik nepražiopsot, kada kas ikels, kad kažkas yra užblokuotas. Kitas dalykas nėra toks ilgas laiko tarpas užblokavimų.

Nu o kas čia sunkaus užblokuoji ir ikeli? Nereikia čia laukti iškarto ateina koks unbaneris kad ir kalanta ir viska mato yra įrodymai laukia anticheat sprendimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano manymu tokie dalykai eina serveriuose kuriuose yra mažai žaidėjų, ne tiek kiek sarge. Sarge yra administratorių kasdien apie 30 su virš, iš jų taip ogi nemažai III lygio administratorių. Paimkim tokį dalyką pavyždiui kaip karas, nori pasakyti užbaninus vieną žmogų per karą tu eini kelti įrodymus pildyti anketą kažkokią ir per tą laiką sugaišti bei gal net praleisti kelis cheaterius?
Manau tai visiškai nereikia, jeigu žaidėjas mano jog yra nubaustas ne teisingai tai jis ir pildo UNBAN anketą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Enemy_Choke rašė:

Mano manymu tokie dalykai eina serveriuose kuriuose yra mažai žaidėjų, ne tiek kiek sarge. Sarge yra administratorių kasdien apie 30 su virš, iš jų taip ogi nemažai III lygio administratorių. Paimkim tokį dalyką pavyždiui kaip karas, nori pasakyti užbaninus vieną žmogų per karą tu eini kelti įrodymus pildyti anketą kažkokią ir per tą laiką sugaišti bei gal net praleisti kelis cheaterius?
Manau tai visiškai nereikia, jeigu žaidėjas mano jog yra nubaustas ne teisingai tai jis ir pildo UNBAN anketą.

Gerai 4-5 kartus ligoninej atsidurei nes nusove ir va irodymai sukelti negi taip sunku?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, VaIau_Uzsimerkes rašė:

Gerai 4-5 kartus ligoninej atsidurei nes nusove ir va irodymai sukelti negi taip sunku?

Aš kalbu apie tuos kurie sėdi /pzu administratoriai. Kartais yra taip jog keliant vaizdinius įrodymus į YouTube serveris užlagina, nes internetas pradeda strigti. Ne pas visų greitas internetas.
Vis dar nelabai suprantu kodėl ši įdėja turi būti naudinga, kas nukentėjęs tas ir pildo unban, nejaugi taip sunku? :DDD
Galiu tiesiog išsykio pasakyti jog bumeris tokio atnaujinimo tikrai nedarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...