Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

VaIau_Uzsimerkes

Misha_Tikras

Rekomenduoti pranešimai

 

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Misha_Tikras
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: ŠAUNUOOLIS LABAU NUOSTABUS ADMINISTRATORIUS.
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: VISADA UŽMUTINA KAI PAMATO KAŽKOKI NUSIŽENGIMA ČHATE ARBA REPORTE, VISALAIK PRIDEDA SAVO "OPA OPA VA IR SUKRITAI MUTE | KEIKSMAI"
4. Įrodymai (nebūtina): 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, VaIau_Uzsimerkes rašė:

 

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Misha_Tikras
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: ŠAUNUOOLIS LABAU NUOSTABUS ADMINISTRATORIUS.
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: VISADA UŽMUTINA KAI PAMATO KAŽKOKI NUSIŽENGIMA ČHATE ARBA REPORTE, VISALAIK PRIDEDA SAVO "OPA OPA VA IR SUKRITAI MUTE | KEIKSMAI"
4. Įrodymai (nebūtina): 

Opa opa nenardom, nes vien tavo V_P sako kad tikrai nebhsim mes draugais, ir su tuo savo pagyrimu manes nesusvelninsi savo atzvilgiu, beto nereikalingi man jusu pagyrimai trink geriau nesidaryk gedos rasydamas tokias nesamones

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Misha_Tikras rašė:

Opa opa nenardom, nes vien tavo V_P sako kad tikrai nebhsim mes draugais, ir su tuo savo pagyrimu manes nesusvelninsi savo atzvilgiu, beto nereikalingi man jusu pagyrimai trink geriau nesidaryk gedos rasydamas tokias nesamones

KODEL TU TAIP NEDRAUGIŠKAI MAN VISISKAI NESVARBU TAS TAVO MUTE AŠ LABAI GRAŽIAI BENDRAUJU SU ŽMONĖM NEI KARTO JU NEĮŽEIDINĖJAU VISALAIK TAVE PALAIAKAU IR MUTINU ŽAIDĖJUS ARBA JUOS REPORTINU!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, VaIau_Uzsimerkes rašė:

KODEL TU TAIP NEDRAUGIŠKAI MAN VISISKAI NESVARBU TAS TAVO MUTE AŠ LABAI GRAŽIAI BENDRAUJU SU ŽMONĖM NEI KARTO JU NEĮŽEIDINĖJAU VISALAIK TAVE PALAIAKAU IR MUTINU ŽAIDĖJUS ARBA JUOS REPORTINU!

Nepatinki tu man, ir dar karta rasau nereikia man tavo pagyrimu ir nenardyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...