Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Valau_Uzsimerkes

Misha_Tikras

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Valau_Uzsimerkes rašė:

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Misha_Tikras
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: labai gerai elgiasi su žmonėm.
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: jis yra geras žmogus nes mutina ir banina žmones su normaliu reasonu ;)
4. Įrodymai (nebūtina): 

 

 

@Lukas_Kalanta nubausk sita zaideja raso nesamones, jis pasiklydo forume nukreipk ji reikiama linkme o as pameginsiu serve ji nukreipti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Valau_Uzsimerkes rašė:

Sveikas misha jei nežinai čia tavo draugas Lil_Tecca... o dabar tu čia taip šneki

Pas mane draugu pilnas servas visi mane draugu vadina, visi sveikinasi, visi sunert nori kad tik as nemutinciau, bet pas mane nera savu jei nusikaltai tai ir bausme atbuk, sarge draugu nejieskau, pagirimu man nereikia, as pats zianau ka as darau ir koks esu, man to uztenka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 minutes(-ių), Misha_Tikras rašė:

Pas mane draugu pilnas servas visi mane draugu vadina, visi sveikinasi, visi sunert nori kad tik as nemutinciau, bet pas mane nera savu jei nusikaltai tai ir bausme atbuk, sarge draugu nejieskau, pagirimu man nereikia, as pats zianau ka as darau ir koks esu, man to uztenka

tai kad tu pats dar pasakai labas. as nesuprantu kodel tu toks nedraugiškas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Valau_Uzsimerkes rašė:

tai kad tu pats dar pasakai labas. as nesuprantu kodel tu toks nedraugiškas,

Nelipk man ant sazines ir nelysk ten kur suo pimpaliuko nekisa, man draugu kaip ir minejau nereikia, as pats sau geras draugas, trink ta sava niekam neidomia tema, neturiu laiko tokiom tusciom diskusijom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Misha_Tikras rašė:

Pas mane draugu pilnas servas visi mane draugu vadina, visi sveikinasi, visi sunert nori kad tik as nemutinciau, bet pas mane nera savu jei nusikaltai tai ir bausme atbuk, sarge draugu nejieskau, pagirimu man nereikia, as pats zianau ka as darau ir koks esu, man to uztenka

OMG MYSHA CIA TU?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...