Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vygantas_Taspats

Danskaja_Company

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Danskaja_Company 
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV/SPREAD/AIM
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: NE
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 42s
  • Ar cheatino veiksmo metu?: TAIP
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0-23s šaudo be pertraukų visas pataiko, dar 22s inv paspaudė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Arimidai!

Aš tau ką galiu pasakyti pažiūrėk, ar tikrai nėra pertraukų, 0:01-0:02 buvo išautos dvi kulkos ir tada bandžiau i žmogų nusitaikyti ir jį nušauti, dar matosi kad nepataikau 0:06 sekundę taspats irgi be pertraukų????? Žmogui viena pataikiau kuris vos judėjo ir tada nebuvo varkė man šaudyti ir eikvoti savo brangių kulkų  0:08 sekundė matosi kaip žmogus juda ant vilos ir aš i ji bandau nusitaikyti nes jis labai juda. ir tik 0:09 sekundę aš jam pataikau tada būna trumpa pertrauka ir vėl pataikau. 0:10 sekunde as jam pataikiau per fuxą 0:10-0:11 taikausi į žmogų ir bandau ji nušauti  0:12 sekunde šaunu i orą o dėl inv dėl kampo nelipo viskas tuom ir pasakyta.

Žmogelis sako visos pataikytos 19/24, tavo vietoj susimastyčiau 2016 metų playeri, čiuvakas per keturis metus susirinko 6m xp, nu bet iš kitos pusės pažiūrėjus kai tavo dienos vidurkis yra 600min tai su akimis gali būt nekaip, tai kaip ir atleistina.

Tie kas temą žiūrėsit nueikit į tą vietą ir patestuokit kaip lengva yra pataikyt iš ten ir dėl to inv pažiūrėkit kaip per kampą nelimpa tą. Nebeturiu daugiau ką pasakyt, jei koks Liudaxas temą žiūrės tai jam tem visur visko pakanka. Malonu kad stengeis, sėkmės.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...