Eiti į turinį
Ernis_Drymas

Grazinam SWAT

Ar reikia  

177 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia

    • Taip
      113
    • Ne, argumentuosiu
      64


Rekomenduoti pranešimai

Kol serveryje gyvavo SWAT daugelis jūsų, tame tarpe ir aš, norėjom, kad juos ištrintu. Dabar pasirodė Fokusas, tai užsimanėt vėl jų. Nematau jokios prasmės, kodėl vėl turėtų atsirast SWAT, nes pats žaidėjų skaičius yra pamažėjęs ir mano galva 100% pakanka ir 3 teisėsaugos sričių, o kur dar SPD. Viskas gerai yra su tuo interpolu, tereikia DPKT ir TPK išrinkt sekantį žmogų, kuris galėtų jį tinkamai valdyt.

  • Patinka 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Deividas_Bayern rašė:

Kol serveryje gyvavo SWAT daugelis jūsų, tame tarpe ir aš, norėjom, kad juos ištrintu. Dabar pasirodė Fokusas, tai užsimanėt vėl jų. Nematau jokios prasmės, kodėl vėl turėtų atsirast SWAT, nes pats žaidėjų skaičius yra pamažėjęs ir mano galva 100% pakanka ir 3 teisėsaugos sričių, o kur dar SPD. Viskas gerai yra su tuo interpolu, tereikia DPKT ir TPK išrinkt sekantį žmogų, kuris galėtų jį tinkamai valdyt.

Visa SWAT'ų gražinimo tema ir prasidėjo nuo to kad interpolą kaip ir užšaldė bei nieko su juo nedaro. Išties jeigu Interpolą gerai sutvarkytų tai manau interpolas gal ir visai neblogai, kadangi teisėsaugininkai galėtų siekti daugiau. 
Bet manau jeigu su Interpolu toliau taip nieko nedarys tai manau arba gražinti SWAT, arba tiesiog jį panikinti iš /darbai sąrašo. 

Iš esmės kai kurie gerai ir sako, Fokusas nebus direktoriumi metus ar du, ir tikrai po sekančio direktoriaus manau SWAT vėl mirtų. Bei pats Fokusas sako jog esantis prieš šitą visą gražinimą.

Taigi o kodėl nepabandžius tada Fokusą į Interpolų vadus? Ką jūs manote?

  • Patinka 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Enemy_Choke rašė:

Na ir kiek jų būna? Gi tam yra III lygio administratoriai, anti-cheat'ai. Gi užtenka pranešti lai pažiūri ir užbanina. Gi jeigu taip akivaizdu jog skraido mašinos ir naudoja žmonės s0b'ą tai manau nekiltų kokia tai probelma juos užbaninti, ar aš klystu?

o jei adminas tas kuris čheatina? :DDD ir nėra on anti-cheatu, tai pagauk jei tox mandras :DDD geras fruktas geras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 minutes(-ių), Marius_Markyto rašė:

o jei adminas tas kuris čheatina? :DDD ir nėra on anti-cheatu, tai pagauk jei tox mandras :DDD geras fruktas geras

Dabar tu man pasakyk "frukte" tu, kiek kartų pasitaiko jog ADMINAI bėgdami nuo Policijos skraido su s0b'u? Pateik BENT savaitės statistikas. 
Jeigu dažniausiai ateina troliai aptrolinti tai tk naujokai su naujaus account'ais. 
Biški nusišneki man rods. 

Redaguota , redagavo Enemy_Choke
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Enemy_Choke rašė:

Dabar tu man pasakyk "frukte" tu, kiek kartų pasitaiko jog ADMINAI bėgdami nuo Policijos skraido su s0b'u? Pateik BENT savaitės statistikas. 
Jeigu dažniausiai ateina troliai aptrolinti tai tk naujokai su naujaus account'ais. 
Biški nusišneki man rods. 

Protinguoli, vakar nebuvai kai bėgiojo, tai patilėk jei nematiai, ok?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 26 minutes(-ių), Marius_Markyto rašė:

Protinguoli, vakar nebuvai kai bėgiojo, tai patilėk jei nematiai, ok?

Nu zinokis tikrai ‘nematiau’, bet vistiek manau tokių labai mažai pasitaiko. Čia atrodo taip baisiai nuskriausti jog atrodo kiekviena diena..XDD

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Enemy_Choke rašė:

Visa SWAT'ų gražinimo tema ir prasidėjo nuo to kad interpolą kaip ir užšaldė bei nieko su juo nedaro. Išties jeigu Interpolą gerai sutvarkytų tai manau interpolas gal ir visai neblogai, kadangi teisėsaugininkai galėtų siekti daugiau. 
Bet manau jeigu su Interpolu toliau taip nieko nedarys tai manau arba gražinti SWAT, arba tiesiog jį panikinti iš /darbai sąrašo. 

Iš esmės kai kurie gerai ir sako, Fokusas nebus direktoriumi metus ar du, ir tikrai po sekančio direktoriaus manau SWAT vėl mirtų. Bei pats Fokusas sako jog esantis prieš šitą visą gražinimą.

Taigi o kodėl nepabandžius tada Fokusą į Interpolų vadus? Ką jūs manote?

tai faktas kad interpolas galėtų būti gerai jei vėl darytų kažką su juo, o dėl fokuso į vadus tai ne čia rašyt o dpkt/tpk

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

UŽ, jų ir nereikėjo panaikinti, nes nuo anų laikų iki šių, jie tikrai pasikeite ir nebėra tie jūsų 'Ožiai" net pats paskutinis S.W.A.T direktorius sake, jeigu kažkas ožins iškart išmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...