Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Brandon_Dawis

'FTB" Agentams

Rekomenduoti pranešimai

 

Faktiškai nematau jokio skirtumo nuo šito darbo, visiškai neatsižvelgiai į tą ką kiti žmonės pasakė.

 

Ką matau aš? - Nuotrauką, overlay juodą su pamažintu opacity, Mėlyną tekstą, baltą tekstą iš tiesiog temos paimtą, 3 particle, 2 icon'as nesiderinančias visiškai vienos prie kito, ir 2 tekstai su sarg'o informacija kažkokia. Asmeniškai - žymiai per didelis darbas kaip "parašui" ar kt. Stenkis, o ne daryk tą patį, neik mano pėdom. Aš ilgą laiką irgi dariau tą patį tik kiek kokybiškiau, daugiau fantazijos įdėk, eksperimentuok, žiūrėk kas patinka tau, siūlyk kam darai darbą, o jei tiesiog daliniesi, lauki kritikos ir kt. pateik daugiau nei vieną variantą šio darbo. 

 

EDIT: permečiau akim savo temą - 

 

Tai pamačiau tiesiog, kad bandei atkopijuoti mano darbą, bet nevykusiai kol kas. Nenaudok tų pačių particle, ir dar tose pačiose vietose, kažką kitko, seniuk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Matau, kad idėjos yra iš Viena Meilė žaidėjo, labai panašūs jo gfx, tai čia labiau būtų atkartoti darbai, žinoma prie šrifto būtų galima padirbėti tarkim "FTB AGENTAS" honeycomb labai matyti tai pasakydamas, kad čia yra panašūs į Viena Meilė darbai nemeluosiu. Bet bandymas atkartoti buvo tikrai neblogas, būtų tavo idėja tikrai neblogai atrodytų, bet jau esame matę panašius, bet manau su laiku tobulėsi jeigu tik turi noro, svarbiausia kaip ir man kažkada minėjo, kad nemažai darbo reikia praleisti prie įvairių efektų, spalvų derinimo, kokių nors icon labiau pritaikyti. O apibendrinant kaip ir Viena Meilė minėjo, kad darbe matosi tik nuotrauka, overlay'us. Tikiuosi teisingai išsiklausysi čia duotų patarimų ir įdėsi kažko naujo. Keep working!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...