Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Neapmokytas_Mafijozas

Neapmokytas_Mafijozas

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Erikas
  • Pravardė? Turkas
  • Amžius? 20
  • Zodiako ženklas? Jautis
  • Kur gyveni? Vilniaus Rajone :D 
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai?  Megstu labai Krepsini bei tinklini pats ju nelankau bet boksu uzsiimineju
  • Ką veiki laisvalaikiu? Daugiau prabunu namie daug praleidziu prie sporto karantino metu nelabai ka norisi veikt vakarais iseinu i rajona pakimarint su hebra ir po biski tvarkausi reikalus bei pa eiliui gyvendinu planus
  • Kiek laiko žaidi serveryje? nuo 2015 kiek pamenu rudeni man rodos gaila bumeris negrazina Acc :/
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? prasidejo viskas su Sargu sunkiausia buvo pasiekt 70k xp :D poto nuejau i mafijas aisku buvau jaunas bet daug ko ismokom ir galvoju reik pasiaust :D
  • Kokius filmus mėgsti? Psichologiniai, pvz tokie kurie man nestu naudos kai as ji perziureciau 
  • Kokios muzikos klausai? Klausau rusu anglu, tehas ir pns nelabai maiso ka klausit
  • Mėgstamiausias sportas? Kasiukas<3
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Kventinas Karantinas :D
  • Kas yra tavo autoritetas? Teisingumas
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes Senbuviai iki posiol cia yra uzsilaike ne visi bet su proga prisijungia tikrai labai jauku pabut su savais 
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu Katina 

     

  • Turi brolių, seserų? Turiu Vyriausia Sesute Poto eina Brolis as ir dar du broliukai 
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Kurti savo ateiti su kas diena tobuleti nes gyvenimas tik priesa akis norisi vis daugiau ir daugiau suzinoti jog butu lengviau gyventi 
  • Kokie tavo privalumai? Esu labai darbstus viska darydamas darau kaip del saves ir gaunasi geriausiai siaip manau zmogus gali viska tik reikia su laiku praktikos nes vienas ismoksta per 5min kitas per 5val taip palyginus
  • Kokie tavo trūkumai? Kartais tinginys ziauriai uzkariauja taip vpadlu buna viska daryt bet ne visalaik paeina atsispirt :D
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Su mielu noru ikelciau savo nuotrauka Bet dabar neturiu savo nuotrauku kadangi nelabai naudoju kazokius soc tinklus reik apsitvarkyt dabar reikalikus darbo reikalais ir pns palieku prasyma jeigu uzrakins tema moderatoriai po kurio laiko ikelsiu kai galesiu paprasysiu atrakinti ir kazkaip iskelti ! ! !
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...