Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Bayern

Rafalas_Toderro

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Rafalas_Toderro
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: NameTag
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: 24hrs
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    1.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:00 - 0:10.

 

Po 0:10 ėjau per visas kolegas, kurie galėjo pasakyt, kas atvažinėja. /pzu darė vienintelis Liudax, kuris nebuvo net DC kanale, kas įrodo, kad niekas negalėjo jam duot informacijos.

 

Pridedu: 

1. Yra tokios komandos kaip /r /rv.

Pranešta Bumeriui, kad patikrintų, išsiaiškinsim iš tikrųjų kaip buvo.

 

 2. Pridursiu, kad tuo metu ne tik FTB muitinė gaudė, o ir Armijos.

Gal ir buvo armija, bet dirbi išviso ne šitoj pusėj, o /tpdrag jei neklystu, o pro ten važiavo visai kiti TRV, kas reiškia, kad jis buvo ir taip užsiėmęs.

 

3. Video nėra ant tiek aiškus.

Aiškiau turbūt ir negalėjo būti.

 

4. Žaidėjas kurį aš surakinau tai yra Jonas_Maestro dažnai veždavo per Dilimore kaima nekeites savo darbinės prie to pridursiu, kad galima įsiminti furos spalva.( Jūs vežėte nelegalius krovinius gan ilgai todėl įsimti galima buvo)

~1:50 dirbo 7 mano darbuotojai, tai galiu tave pagirt už itin gerą atmintį. Btw fūros keičiasi nuolatos, nes vis kažkas susprogdina, ar pasikeičia fūrą dėl kitų priežasčių.

 

6. Video yra per trumpas, nes neatmeta versija, kad prieš tai Gytis_Flakonas, Sima_Uogele, Liudax_Ltu galėjo pranešti kad jis važiuoja per Dilimore.

Pranešta Bumeriui, kad patikrintų, išsiaiškinsim iš tikrųjų kaip buvo.

 

 7. Yra gerų žaidėju serveryje kurie gan dažnai padeda gaudant "TRV" kurie praneša per /pzu kas kur veža. (Yra tokia komanda kaip /sms ID).

-

 

8. Jonas_Maestro buvo surakintas daugybę kartų ir net nekeitė savo važiavimo krypties.

-

 

9. Yra tokia komanda kaip /ebinds gaudžiau vien LS, todėl buvau pasirašęs daugelį iš tu kurie veža.

-

 

10. Yra tokia komanda kaip /radaras

?

 

11. Jūsų video medžiagoje matoma kaip pats naudojate NameTaga ir pats vežėte krovinius verta susimąstyti reikia imt 3 levelio admina ir kiekviena TRV darbuotoja už tai bausti.

Aš AntiCheat, toks mano darbas. Niekas WH nenaudoja vežant krovinius.

 

Kaip buvo ištiesų:

 

Matau fura per mapa prieš tai Sima_Uogelė buvo išlipus ir pzu pasižiūrėjus kas yra blueberry pasikrovime + iš armijos kažkas i /rv rašė kad viena ar dvi furos su ID pajudėjo iš pasikrovimo ir video matoma kaip aš skubu į ta vieta nes pamačiau per /radaras, kad važiuoja fura prieš tai buvau pristabdes pamatyti furos spalva iššokau surakinau.

Atpažinau furos spalva iššokau surakinau jeigu būtų kažkas kitas žinoma, kad aš jo nesurakinčiau.

 

Visas tavo pasiaiškinimas yra tik visi, kokie įmanomi „atmazai“.

 

Papildau: 94eca5a6e73ce07eb009a3f6ba86d870.png12d8b97aff9e6e5af27bb8da89688c58.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Deividas_Bayern rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Rafalas_Toderro
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: NameTag
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: 24hrs
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Parodyti paslėptą turinį

     

     

  • /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

    1.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:00 - 0:10.

 

Po 0:10 ėjau per visas kolegas, kurie galėjo pasakyt, kas atvažinėja. /pzu darė vienintelis Liudax, kuris nebuvo net DC kanale, kas įrodo, kad niekas negalėjo jam duot informacijos.

 

1. Yra tokios komandos kaip /r /rv.

 2. Pridursiu, kad tuo metu ne tik FTB muitinė gaudė, o ir Armijos.

3. Video nėra ant tiek aiškus.

4. Žaidėjas kurį aš surakinau tai yra Jonas_Maestro dažnai veždavo per Dilimore kaima nekeites savo darbinės prie to pridursiu, kad galima įsiminti furos spalva.( Jūs vežėte nelegalius krovinius gan ilgai todėl įsimti galima buvo)

6. Video yra per trumpas, nes neatmeta versija, kad prieš tai Gytis_Flakonas, Sima_Uogele, Liudax_Ltu galėjo pranešti kad jis važiuoja per Dilimore.

 7. Yra gerų žaidėju serveryje kurie gan dažnai padeda gaudant "TRV" kurie praneša per /pzu kas kur veža. (Yra tokia komanda kaip /sms ID).

8. Jonas_Maestro buvo surakintas daugybę kartų ir net nekeitė savo važiavimo krypties.

9. Yra tokia komanda kaip /ebinds gaudžiau vien LS, todėl buvau pasirašęs daugelį iš tu kurie veža.

10. Yra tokia komanda kaip /radaras

11. Jūsų video medžiagoje matoma kaip pats naudojate NameTaga ir pats vežėte krovinius verta susimąstyti reikia imt 3 levelio admina ir kiekviena TRV darbuotoja už tai bausti.

 

Kaip buvo ištiesų:

 

Matau fura per mapa prieš tai Sima_Uogelė buvo išlipus ir pzu pasižiūrėjus kas yra blueberry pasikrovime + iš armijos kažkas i /rv rašė kad viena ar dvi furos su ID pajudėjo iš pasikrovimo ir video matoma kaip aš skubu į ta vieta nes pamačiau per /radaras, kad važiuoja fura prieš tai buvau pristabdes pamatyti furos spalva iššokau surakinau.

Atpažinau furos spalva iššokau surakinau jeigu būtų kažkas kitas žinoma, kad aš jo nesurakinčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...