Eiti į turinį
Algiux_Swag

Algiux_Swag

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Algirdas
  • Pravardė? Algis, Algieša
  • Amžius? 17
  • Zodiako ženklas? Vėžys
  • Kur gyveni? Kuršėnuose (Esu Kuršėnų meras)
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Oj, didelis ratas įdomybių pvz.: Tinklinis, Boksas, MMA, Futbolas. Lankiau Boksą ir Futbolą, ir dabar ieškausi kur pradėti vėl lankyti boksą kadangi iš tiesų šita sporto šaka man davė daugiausiai įtakos, motyvacijos dirbti ant savęs, ir net per tokį mažą lankymo tarpą (3 mėn.) o priežastis buvo, jog šią sporto šaką treniruojantis treneris atsisakė darbo ir iki šiol šiame kaimelyje nebėra kur būtu vedamos treniruotės. Futbola lankiau vaikystėję (Gal nuo 7-9 metų) bet dabar megėjiškai pažaidžiu. Tinklinis kaip galima pasakyti kaip ir lankiau kaip ir ne, kadangi kiekvieną vasarą  su draugais varom pažaisti laisvalaikiu tai praleidžiam daug laiko vien ant šios sporto šakos. Ir dar vienas iš seniau lankytų sporto šakų tai yra Jėgos trikovė, lankiau irgi apie 3 mėnesius bet taip gavosi, kad gavau kojos trauma.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiu einu į lauką, sportuoju, žiūriu filmus, ir visokiu kitokių balaganu.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Aplamai serveryje jau žaidžiu nuo pat 2011-2012 o čia yra mano antroji paskyra.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Sampą žaidžiu nuo 2009, net prisimenu kai pusbrolis parodė šitą žaidimą ir aš labai ant jo užsikabliavau, gavau naują kompiuterį ir pirmas dalykas ką dariau tai parsisiunčiau šitą žaidimą, aišku nieko nemokėjau nes nu 6-7 metai buvo dar tik, tai net nesupratau kas čia per magijos vyksta.
  • Kokius filmus mėgsti? Pagrinde mėgstu komedijas, veiksmo ir Japoniškus multikus (Anime), bet kartais ir pažiūriu ten kokių mistinius, na vienu žodžiu pagal nuotaika.
  • Kokios muzikos klausai? Klausausi daug daug skirtingu žanrų, irgi pagal nuotaiką. Bet iš mėgstamiausių atlikėjų/grupių tai tikrai turi būti Lil Peep, Black Eyed Peas, Gho$tMane, Kid Cudi.
  • Mėgstamiausias sportas? Kaip ir rašiau apie savo įdomybęs, tai manau kad pagrinde Boksas, bet neatsilieka ir Tinklinis,Futbolas, galime sakyti kad mėgstu net 3 sportus.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Jason Statham
  • Kas yra tavo autoritetas? Mano autoritetas esu pats aš, man patinka ką aš darau, turiu gerą nuotaiką, gerą asmenybę, charakterį ir manau be savo sprendimų nebūčiau toks koks dabar esu.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Šiame serveryje žaidžiu nes, pamačiau kad vienas iš mano pusbrolių jį seniau žaidė tai ir pasibandžiau pats, na ir dabar beveik 10 metų jau žaidžiu čia.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) 
    Spoileris

    VT7lu4Y.jpg

    BiA6RU2.jpg

     

  • Turi brolių, seserų? Turiu 1 metų broliuką.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Mano gyvenimo tikslas yra kaip ir daugumos, geras darbas, laiminga šeima.
  • Kokie tavo privalumai? mano privalumai.: būti pozityviam, į viską žiūrėti aukštai iškėlus galvą, būti draugiškam, komunikabiliam.
  • Kokie tavo trūkumai? Trūkumai, jog būčiau daugiau atviras, kadangi dabar esu kaip riešutas - sunkiai atidaromas ir būnu kartas nuo karto uždaras.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
    Spoileris

    mwSxNjV.jpg

    odZEyHM.jpg

    Social media:

  • IG: algiukas420

  • Snapchat: algeliux

Redaguota , redagavo Algiux_Swag
  • Patinka 17
  • Ačiū 1
  • Haha 2
  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...