Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Burrito_Dievas

White_Wade

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @White_Wade
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: tank/kazkoks sh arba lagg ten buvo/fugga
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė: 
  • 0:5
  • Ar cheatino veiksmo metu?: ne
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :
  • 00-0:2 tank mode, atsitrenke i zmogu nusiime masinos bukle apie 80 ir td uzspaude tank mode
  • 0:2-0:3 ir iskarto bukle nukrito iki 440 ir matosi kaip sulenda i kita masina
  • 0:7 normaliai saudo t.t, paskui sustoja vietoi nejuda 0:11sec pradeda rasinet, kad pozicija pakeite serveris kelis kartus 0:17 atsiranda kitoi pozicijoi negu stovejo, aisku galimas dalykas jog lagg buvo.
  • 0:30 fugga panaudoja ant Bond_Alen ir iskicina ji serveris uz per dideli greiti. galimai buvo 20k~ greicio nes apsauga nuo tiek padaryta

 

  

prieš 57 minutes(-ių), Shadow_City rašė:

Dėl visų tank modų ir taip toliau, tai pingą pasižiurėk prieš filmuodamas. 

  • 0:2-0:3 ir iskarto bukle nukrito iki 440 ir matosi kaip sulenda i kita masina
  • Pingas
  •  
  • 0:7 normaliai saudo t.t, paskui sustoja vietoi nejuda 0:11sec pradeda rasinet, kad pozicija pakeite serveris kelis kartus 0:17 atsiranda kitoi pozicijoi negu stovejo, aisku galimas dalykas jog lagg buvo. 

Aš darau /to, pas tą žaidėja kur mašinoj ir jį šaudau, koks dar pakeitė serveris ir atsiranda kitoj pozicijoj :DDDDD

 O dėl to Pergreitas tr.priemonės pasikeitimas kur paskutinei sekundei, tai aš norėjau rašyt komanda /tpls ir kažkaip susiglitchino kaip būna tau yra pingas ir komandos iškart nepriima serveris, ir po kiek laiko greit viska užkrauna, objektus, chatą ir t.t  piso server closed the connection. IŠ VIETOS NEPAJUDĖJAU, TAI TIKRAI JOKIOS FUGGOS NENAUDOJAU, IR JOKIE /SH 50 AR TIE KUR MAŠINA SKRAIDO NE NAU DOJAU.

 

 

Peržiurėjas visą video, trumpai apibendrinsiu, jeigu kažkas skaito šita komentarą. Pirmam kadre kai aš lekiu į tą elegy, yra toks dalykas, kai aš bandau priekį jo užlysti, ir kadangi belekaip pingas užkilo spidometras užlužo viskas atsiliko, ir būkle iškart nenukrito. Taspats kaip su inv nepriima nepriima, ir poto viskas sukimba. O visus kitus kartus dariau /to komanda, pas abudu žaidėjus [Nuo kada/ to nebeleistinas ?] Apie paskutinį kadra parašiau viršui.

jeigu tau pingas daro kazkokias tai laggo itakas, tai pvz kodel kaip tave visi aplinkiniai saude tau viskas lipo kiekviena kulka, lyg lostum su 0ping0loss 100fps

1f9856e900e7a14ca2c2da31565857ae.png

db32ffd00aceffd50efa5764a152dff7.png

07e7e2a4be1909c7174046c75b016801.png

beto, jei darei "tp" kodel bond_alen pranese uz 500+ greiti ir jo masina isnyko?

4967d31d70990fd6b17947bd676b0fd9.png

 

==================================================

nesutapimas tikrai.

 

efff590a0bef1ff5408bafc20575f3e1.png

baa47a377b2576584c7115f3b33262d4.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dėl visų tank modų ir taip toliau, tai pingą pasižiurėk prieš filmuodamas. 

  • 0:2-0:3 ir iskarto bukle nukrito iki 440 ir matosi kaip sulenda i kita masina
  • Pingas
  •  
  • 0:7 normaliai saudo t.t, paskui sustoja vietoi nejuda 0:11sec pradeda rasinet, kad pozicija pakeite serveris kelis kartus 0:17 atsiranda kitoi pozicijoi negu stovejo, aisku galimas dalykas jog lagg buvo. 

Aš darau /to, pas tą žaidėja kur mašinoj ir jį šaudau, koks dar pakeitė serveris ir atsiranda kitoj pozicijoj :DDDDD

 O dėl to Pergreitas tr.priemonės pasikeitimas kur paskutinei sekundei, tai aš norėjau rašyt komanda /tpls ir kažkaip susiglitchino kaip būna tau yra pingas ir komandos iškart nepriima serveris, ir po kiek laiko greit viska užkrauna, objektus, chatą ir t.t  piso server closed the connection. IŠ VIETOS NEPAJUDĖJAU, TAI TIKRAI JOKIOS FUGGOS NENAUDOJAU, IR JOKIE /SH 50 AR TIE KUR MAŠINA SKRAIDO NE NAU DOJAU.

 

 

Peržiurėjas visą video, trumpai apibendrinsiu, jeigu kažkas skaito šita komentarą. Pirmam kadre kai aš lekiu į tą elegy, yra toks dalykas, kai aš bandau priekį jo užlysti, ir kadangi belekaip pingas užkilo spidometras užlužo viskas atsiliko, ir būkle iškart nenukrito. Taspats kaip su inv nepriima nepriima, ir poto viskas sukimba. O visus kitus kartus dariau /to komanda, pas abudu žaidėjus [Nuo kada/ to nebeleistinas ?] Apie paskutinį kadra parašiau viršui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Burrito_Dievas rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @White_Wade
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: tank/kazkoks sh arba lagg ten buvo/fugga
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė: 
  • 0:5
  • Ar cheatino veiksmo metu?: ne
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :
  • 00-0:2 tank mode, atsitrenke i zmogu nusiime masinos bukle apie 80 ir td uzspaude tank mode
  • 0:2-0:3 ir iskarto bukle nukrito iki 440 ir matosi kaip sulenda i kita masina
  • 0:7 normaliai saudo t.t, paskui sustoja vietoi nejuda 0:11sec pradeda rasinet, kad pozicija pakeite serveris kelis kartus 0:17 atsiranda kitoi pozicijoi negu stovejo, aisku galimas dalykas jog lagg buvo.
  • 0:30 fugga panaudoja ant Bond_Alen ir iskicina ji serveris uz per dideli greiti. galimai buvo 20k~ greicio nes apsauga nuo tiek padaryta

 

  

jeigu tau pingas daro kazkokias tai laggo itakas, tai pvz kodel kaip tave visi aplinkiniai saude tau viskas lipo kiekviena kulka, lyg lostum su 0ping0loss 100fps

1f9856e900e7a14ca2c2da31565857ae.png

db32ffd00aceffd50efa5764a152dff7.png

07e7e2a4be1909c7174046c75b016801.png

beto, jei darei "tp" kodel bond_alen pranese uz 500+ greiti ir jo masina isnyko?

4967d31d70990fd6b17947bd676b0fd9.png

 

==================================================

nesutapimas tikrai.

 

efff590a0bef1ff5408bafc20575f3e1.png

baa47a377b2576584c7115f3b33262d4.png

Atsimink tokį dalyka, kad pingas vienoj vietoj nesilaiko. Man tada kai lesiaus nelagino, padarau /to automatiskai daugiau objektu ikrenta, ir opa luzta grajus. O del to kur 500 kmh priciom aš  jugi nieko nepadariau be manes galejo kazkas priniuxint kazka.  - galejo bet kas pradangint, ir kazkas kitas jam fugga pist - AŠ IŠ VIETOS NEPAJUDEJAU. 

 

Ir tai ką aš sakau yra asmeninis mano reikalas, sarkastiškai pasakiau, nes buvau praneštas, jog "Trankausi su elegy".

Gyvenime tikrai būna sutapimų, ikelk svarius irodymus, kai aš jį nupučiu, tada gal gal. O dabar bandai prirašyt daug, bet rašai šudą. JO okey man vieną min nelagina lesuosi, padarau /to iškart daugiau objektu, ir pingas/loss kyla, nes internetas tikrai ne šviesolaidinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...