Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Muhamedas_Tautvis

Bige_Murcialago

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: @Muhamedas_Tautvis
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:@Bige_Murcialago
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Biciukas uzbanino mane uz cytus, imete vietoj Trys_Procentai videka Generolas_Traskis, visiskai nepastebejes paliko taip. Paskui neleido zaidejui per 24h atsakyti padeties.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Anticheat. Įrodymai (BŪTINA): 
    Spoileris

    unknown.png

     

    Spoileris

     

    1. unknown.png

     

  5. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?: ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Muhamedas_Tautvis rašė:

Prie ko cia buginti kampai? ;ddd Neleidai man pasiaiskinti per 24h. O kaip del Generolas_Traskis temos, biciuk? ^^

Tai pasipasakok savo litanijas kokias kurtum čia įdomu paklausyti? Nematau tikslo laikyti temos 24 valandas +, kai tu į ją nieko nesugebėsi atsakyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Bige_Murcialago rašė:

Tai pasipasakok savo litanijas kokias kurtum čia įdomu paklausyti? Nematau tikslo laikyti temos 24 valandas +, kai tu į ją nieko nesugebėsi atsakyti. 

Koks tau skirtumas? Svarbu tu man neleidai pasiaiskinti, tau tai neturetu buti svarbu. O dabar kaip del Generolas_Traskis temos ? Tu pats net nepastebejai jog ikelei ne Trys_Procentai, o Generolas_Traskis. Anticheatas neturetu buti toks ,,durnas'', ir turetu tai pastebeti. Kaip suprast nieko nesugebesiu atsakyti? Jeigu as nebuvau tiek sarg'o forume on, katik prisijungiau i foruma. Susimastyk Bige, ne tau cyteriu gaudymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Muhamedas_Tautvis rašė:

Koks tau skirtumas? Svarbu tu man neleidai pasiaiskinti, tau tai neturetu buti svarbu. O dabar kaip del Generolas_Traskis temos ? Tu pats net nepastebejai jog ikelei ne Trys_Procentai, o Generolas_Traskis. Anticheatas neturetu buti toks ,,durnas'', ir turetu tai pastebeti.

Manau žmogus kuris dabar čia rašo forume irgi neturėtu būti išleistas į viešą erdvė, bei dirbti prie visų žmonių kai per instagram live kiša sau bandelės į šikną. 
O skirtumas didelis, nes nereikalinga nuomonė kai 100 proc matomas tavo neleistinų programų naudojimas :D tai kam siūlai bereikalingai laukti. 

Papildau į tavo rašyma: Dar karta sakau tavo nuomonė ten nereikalinga kai full inv spaudi :D Ką pakeis tavo žodžiai? Ne man čyterių gaudytojas, kad sugebėjau tave 2x pagaut per karą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Bige_Murcialago rašė:

Manau žmogus kuris dabar čia rašo forume irgi neturėtu būti išleistas į viešą erdvė, bei dirbti prie visų žmonių kai per instagram live kiša sau bandelės į šikną. 
O skirtumas didelis, nes nereikalinga nuomonė kai 100 proc matomas tavo neleistinų programų naudojimas :D tai kam siūlai bereikalingai laukti. 

Tu ignoruoji mano klausima del Generolas_Traskis, kai mes dar net nemateme medziagos, Bige ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Muhamedas_Tautvis rašė:

Tu ignoruoji mano klausima del Generolas_Traskis, kai mes dar net nemateme medziagos, Bige ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nuo kišimo daiktų į šikną ir akys apako? 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Bige_Murcialago rašė:

Nuo kišimo daiktų į šikną ir akys apako? 

 

Pazekit administratoriai i tema trys procentai, galit ziureti ka redagavo. Pamatysit jog pakeite irodymus po ,,Bus Nubaustas''.. + cia sita tema visiskai ne prie ko, draugas. Trys_Procentai pakeisti irodymai po ,,Bus nubaustas.''

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Muhamedas_Tautvis rašė:

Pazekit administratoriai i tema trys procentai, galit ziureti ka redagavo. Pamatysit jog pakeite irodymus po ,,Bus Nubaustas''.. + cia sita tema visiskai ne prie ko, draugas. Trys_Procentai pakeisti irodymai po ,,Bus nubaustas.''

Suprantu, kad lauke +35, bet negalvojau kad žmonės ant tiek galva perkaista. Klausi viena vėliau kito ir pats neigi savo žodžius :D Nebematau ką tau atsakyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...