Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kevin_Harris

Atšaldyti mafijas, užšaldyti gaujas..

Mafijos / gaujos.  

50 balsai(-ų)

  1. 1. Jūsų verdiktas:

    • Taip, sutinku.
      25
    • Ne, nesutinku. (argumentuosiu)
      17
    • Nesvarbu.
      8


Rekomenduoti pranešimai

prieš 15 valandas(-ų), Vilniorky_Pacany rašė:

O ką tu čia mentas komentuoji? Kiek kariaudavau seniau nematydavau tavęs mafijose niekad :DDD. Čiuvakas 2019 pisdavo prakaitūhą pd ir dar bandydavo tarpint tpvipe su hujovai mutavusiu balsu, mušdavai gal ten po 300 - 400 min. Komentuoja jis čia kaip prašėsi visi nieko nežinodamas. O šiaip pasiūlymas tikrai neblogas aš vienareikšmiškai UŽ!!!

Tau isvis reiktu galva palenkt po stalu, tavo nuomones durnius nesuprastu, 2020 accountas, net nebandyk rašyt savo nuomones

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Modestas_Sultan rašė:

Tau isvis reiktu galva palenkt po stalu, tavo nuomones durnius nesuprastu, 2020 accountas, net nebandyk rašyt savo nuomones

Kokie dar galvų palenkimai po stalu????? Normaliai įkepęs nuo to monitoriaus krw :DDDD 2020 sukurtas FORUMAS, konkrečiai perkepęs Norkau tu, per Tomis_Qms acc man prieš kelis metus nardei ftb kad padėčiau pasiekt kažką :DDD dabar jis čia pisa kažką kad negali asmenys savo nuomonės išsakyt jei naujai forumas sukurtas. Šiknos broliai su kažkokiu tipiniu naujoku užstot bando vienas kitą :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dabar yra tokia situacija kad daugiau negu puse dabar žaidžiančiu žaidėjų sėdi teisėsaugoje tarp jų ir kai kurie rimtesni mafijozai. Tai čia niekas nesikeis. Tai ar užšaldys ar ne nėra skirtumo . Prieš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), David_Adams rašė:

Dabar yra tokia situacija kad daugiau negu puse dabar žaidžiančiu žaidėjų sėdi teisėsaugoje tarp jų ir kai kurie rimtesni mafijozai. Tai čia niekas nesikeis. Tai ar užšaldys ar ne nėra skirtumo . Prieš

Auksiniai žodžiai, tapati ir aš stengiausi parašyti :4_joy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...