Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Atranka į Sarg.LT moderatorių komandą

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, Sarg.lt forumo lankytojai!

Galbūt daugelis iš Jūsų jau spėjo pastebėti, kad Moderatorių gretos buvo apmažintos, todėl ieškome naujo, sąžiningo ir taktiško nario, kuris papildytų mūsų komandą. Jeigu tu esi sąžiningas, darbštus ir atsakingas, lik šioje temoje ir skaityk toliau. Forumo moderatorius - tai netik privilegija tvarkyti ir prižiūrėti forumą, bet Jūsų pareiga taip pat bus padėti žaidėjams spręsti jų problemas, atsakyti į iškilusius klausimus. Pildyti anketą gali tie žaidėjai, kurie atitinka žemiau nurodytus reikalavimus. Nepamirškite uždėti redagavimo varnelės! Kandidatuoti į forumo moderatorių turite 10 dienų, t. y. iki 2021-08-07. :) Jeigu Jums nusišypsos sėkmė, būsite vienas naujai iškeptų ModeratoriųSėkmės!

REIKALAVIMAI norint tapt forumo moderatoriumi:

Gera reputacija forume bei serveryje.

Tvarkinga forumo paskyra atitinkanti žaidimo V_P su bent 500 pranešimų.

Nepriekaištinga forumo įspėjimų istorija.

Geros lietuvių kalbos žinios.

Komunikabilumas

Aktyvumas Sarg.LT forume bei žaidime.

Atsakingumas

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

Koks jūsų amžius?:

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?:

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?:

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?:

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?:

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? 

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume?

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta?

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones?

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos?

Kodėl turime rinktis būtent jus?

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos?

Kelias dienas būsite stebimi tiek žaidime, tiek forume, tad užpildę neužmikite ant laurų ir atitikite tuos bruožus, kuriuos paminėjote aukščiau. 

• Patinka 10
  • Haha 2
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantass_Host

Koks jūsų amžius?: Man yra šešioliką metų

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Aš užeinu į forumą gana dažnai kiekviena dieną praleidžiu stebiu žinutes

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Žaidime labai daug praleidžiu laiko po 400-600minučių

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Ne nesu niekur buves moderatoriumi

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Stebėti čyterius banint juos prižiurėt foruma visa atsakingumą už gerą žaidimą

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? CHeateriai / Admin papeikimai / Admin pagyrimai / Mechaniko darbo ;D

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Cheateriai norėčiau temos prižiurėčiau ją per žaidimą ir baninčiau visus žaidėjus naudojančius neleistinas modifikacijas.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? jokių spragų neradau forumę

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Trūkstą įvairių pasiulymų ka pakeist žaidimę kad pagerint žaidėjams žaidimą.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Nieko nesugalvočiau naujo turbūt bausčiau ispėjimais.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Taip sugebėsiu aš jiems padėti visad kai tik prireiks pagalbos.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Aš manau kad jau ir nesu toks blogas žaidėjas esu gana atsakingas žaidėjas

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Komandą yra šauni ir labai man patinka ji!

• Haha 2
  • Prieš 11
Nuoroda į komentarą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Andrius_Askew

Koks jūsų amžius?: 17

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: visada kiek būnu prisijunges esu ir forume, uzmetu akį kas 10minučiu

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 150-250min

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Nea nesu

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Turi būt atsakingas, o ką turi atlikti tai tą ką liepią aukštesnieji arba prižiurėti serverį kad nebūtų nelegal. veiklų ir tt. Turėtų prižiurėti ir forumą

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? visuose lankaus dažnai pažiūriu skundus, cheaterius nežinau kodėl bet tiesiog. rašau pagyrimus administratoriams, papeikimus skundus bugus ir tt 

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? galėčiau betkur bet norėčiau skunduose, nes ten galėčiau prižiurėti ir bausti žmones, kai prireikia

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Na, žaidėjai kartais užsiima nelegalia veikla ir dažnai tiesiog nužemina kitus. Mano manymu taip būti neturėtu

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Na, man nieko netrūksta, bet turėtų būt daugiau veiklos žaidėjams nes vis dėl to žmonių skaičius mažėja..

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? na popirma aptarčiau viską su vyresnėliais, tada tik bausčiau, o dėl baudimų priemonių taipogi reiktų aptarti.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Taip, net dabar padedu kai reikia.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Nes esu patikimas, mėgstu padėt, gero characterio bei gero būdo žmogus. 

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Su visais gerai sutariu, su Beliunu Justu gerai su AntiCheatais puikiai taipogi. Su Domas_Sliuuzas labai nebendrauju bet kiek tenka tai gerai sutariu.

• Už 1
  • Prieš 5
Nuoroda į komentarą

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Scott_Evans

Koks jūsų amžius?: 15 metų.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Apie 2-3 valandas.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 60 minučių dėl minimumo.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?:Esu buvęs moderatoriumi Minecraft serveryje, kuriame žaidė 5 žmonės.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Dėlioti visiems forumo įspėjimus už kiekvieną ne taip parašytą žodelį.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Mafijų/gaujų cheateriai, Taksi 1 firma.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Labiau norėčiau po savo V_P žalio užrašo, o kokias temas gausiu nėra man labai svarbu vis vien susitvarkysiu.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Nežinau viskas kaip ir blogai.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Nėra ką siūlyti, kadangi tai nebus įgyvendinama.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? NO MERCY, iškart BAN forume.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Žinoma, tik retai būnu serveryje.

Kodėl turime rinktis būtent jus? O kodėl ne?

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Nesutariu.

Užpildytas!

Redaguota , redagavo Scott_Evans
Redaguota ką tik, redagavo Sarg.lt
  • Haha 8
  • Už 3
  • Prieš 4
Nuoroda į komentarą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Aurimas_Mostvila

Koks jūsų amžius?: 24

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Jei PC įjungtas, tai ir forumas visada pajungtas būna. Išvada padarius ,tai apytiksliai 10h.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Apytiksliai 200min į dieną kartais būna ir daugiau.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Nesu dar niekur buvęs.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Prižiūrėti tvarką savo skiltyje bei būsenų atnaujinimus, reaguoti į reportus forume bei į juos gerai atsižvelgti.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Prisistatymai, Siuntiniai, Pagalba, Administratoriaus papeikimai, Mafijų/Gaujų cheat'eriai.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Media, failai.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Kolkas spragų nera, galbūt ateityje ją atrasiu.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Galbūt daugiau EVENT'ų reikėtų padaryt per metus negu per visus buvusius projekto metus. O Eventus sugalvot tikrai nera sunkų, manau, tai pritraukų daugiau žaidėjų į serverį ir t.t.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Bausčiau pagal nurodytas forumo taisykles bei jų įspėjimų skaičių.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Tikrai sugebėsiu, padėti yra vienas iš mano mėgstamų dalykų šiame projekte.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Greitai išmokstu naujų dalykų, nesu tas kuris sudėjas rankas sudės ir nieko  nedarys, duota darbą visalaika padarau iki pat galo, neatidelioju iki vėlumos. Pasako ir padarau. Puanktuolis bei sąžiningas žmogus esu.

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Niekados nesupykau su dabartine komandą, bei labai šauni komandelė.

Redaguota , redagavo Aurimas_Mostvila
  • Patinka 10
  • Haha 5
  • Sutrikęs 1
  • Už 10
  • Prieš 10
Nuoroda į komentarą

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Black_Umo

Koks jūsų amžius?: 20

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Forumas dažniausiai pas mane įjungtas tada, kai esu pats žaidime, bet kartais apsilankau forume ir per telefoną, tai siektu maždaug 100-200minučių.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Žaidime taipogi darbo dienomis praleidžiu šiek tiek ilgiau, savaitgaliais trumpiau, sieka 100-250min.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Dėja neesu, bet butu tikrai šaunu išmeginti šią veiklą.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius - forumo, bei žaidimo prižiūrėtjas kur turi užtikrinti tvarką tiek žaidime tiek forume, bei padėti esant galimybei naujokams ir/ar netik.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Dažnai lankausi skunduose, pasiūlymai/įdėjos, siuntiniai ir Off Topic.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Siuntiniai, pasiūlymai/įdėjos ar Off Topic. Prižiūrėjimas priklauso nuo to kokia jį aktyvi, reikalingi komentarai paliekami, nenaudingi slepemi.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Šiuo metu - vasara. Žaidėjų daug nebežaidžia, galbūt skelbti kokių "EVENT" konkursu, kad pritraukti žaidėju bent šiek tiek pasukti galvele, sudalyvauti ir smagiai praleisti laiką, o netik mėtyti meškeres į ežerą, ar kelti ridą tais pačiais keliais.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Na, pastebėjau jog yra daug "Fake" forumo paskyrų, kurie nick'ai yra įžeidžantis arba su jais kelia įžeidžiančius kitus asmenis conversation'a, todėl labai būtų šaunu jog tokie forumo pasakyros būtų užtildyos amžiams. Norėtusi grąžinti atgal -rep statusa, jog žmogus gavęs ją nusiminusuotu vienas +repas, taip labiau žmonės nebebuggintu reputacijų, nes šiuo metu tie -repai nieko nesuteikia.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Na beabejo, žmonės kurie kelia pykti t.y įžeidžia kitus, keikiasi gautu įspėjimų bei galimybė patylėti forume, kad suprastu, kad nevale rodyti viešai savo trūkumu. O su bereikšmiais pranešimais manau reiktu juos anuliuoti, ir taipogi gauti BAN forume, kad suprastu kad spam'as forume nėra gerai ir gautu susimokėti už savo kaltę.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Tikraip taip, kadangi daug laiko jau esu šiam projekte, tad su pagalba tikrai nekiltu problemų.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Esu gan tvarkingas, mėgstu palaikyti tvarka, komunikabilus, mėgstantis teikti pagalba kai turiu laisvo laiko, padėti kuo galiu, draugiškas, greitai susibendraujantis,aiškiai ir supratingai galiu viską paaiškinti nuo A iki Z.

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Na manyčiau gerai, "beveik" nei su vienu neesu turėjos konfliktų ir nežadu jų ieškoti,bet su vienu žmogumi tikrai yra konfliktu t.y Beliunas_Justas, nežinau kodėl jis laiko pykti ant manęs, bet tikiuosi susipras kažkadą, kad neesu toks blogas žmogus ir nebelaikys pykčio kurį laiko dabar :)

Su pagarba - Black_Umo

Redaguota , redagavo Black_Umo
  • Patinka 10
  • Haha 4
  • Liūdnas 1
  • Už 1
  • Prieš 7
Nuoroda į komentarą

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kristis_Lada

Koks jūsų amžius?: 23 metai.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Iki 2 valandų.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 200 - 400 minučių.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Neesu.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatoriaus darbas pagrinde vyksta forume. Jis gauna prižiūrėti tam tikrą skiltį,rakinti neaktyvias temas,bausti tuos,kurie nesilaiko skilties taisyklių.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Prisistatymai,GFX,skundai,cheat'eriai.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Pagalbos. Prižiūrėčiau aktyviai,prireikus pagalbos pats ją suteikčiau jei žinočiau atsakymą į klausimą.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Galbūt perdaug visi kartais šaukykloj reiškiasi po kažkokio įvykio. Pačio forumo spragų tai kaip ir nelabai matau.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Labai sunku sugalvoti kažką unikalaus,visgi serveriui jau 10 metų,bet su laiku,dirbant darbą pasimatytų ko trūksta.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Bausčiau pagal forumo taisykles.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Žinoma.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Todėl,nes laiko šiam žaidimui skiriu pakankamai nemažai,esu subrendęs ir suprantu,kad tai atsakingos pareigos.

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Neteko bendrauti,bet kiek matau savo darbą atlieka gerai.

Redaguota , redagavo Kristis_Lada
  • Patinka 21
  • Už 1
  • Prieš 5
Nuoroda į komentarą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafal_B

Koks jūsų amžius?: 24

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: gal 30min

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: db 0

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: jo messenger draugu grupej turiu ADMIN statusa gali kickint zmones ir tt

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: baust zmones 

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? mafiju gauju cytpage busenos ir viskas cj aj nu gal skundai dar

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Busenas

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? free baudzia kartais uz izdm arba keiksmus 

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? kad serverio vierhu negalima butu baust uz izdm

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? banai banai ir  banai tik banai 

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? jo

Kodėl turime rinktis būtent jus? esu stipriausio serverio tako ikurejas, grazus + bendraujantis + vierhas + draugiskas + turtingas 

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? nzn apie kokia komanda snekat bet cj mldc

• Patinka 6
  • Haha 4
  • Už 2
  • Prieš 8
Nuoroda į komentarą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mister_Taksi

Koks jūsų amžius?: Man 23-eji

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Kadangi tiek žaidime, tiek forume veiksmas, dramos ir visas gyvenimas sumažėjo, forume praleidžiamas laikas nebėra toks aukštas, koks buvo prieš ~metus, kai intensyviai žaidžiau. Atsakant į klausimą, forume praleidžiu sakykim apie 30min., na gal 40min. per parą. 

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Pastaruosius pusę metų, o gal net ir daugiau buvau leavinęs, nes tiesiogine ta žodžio prasme perdegiau nuo sargo ir tiesiog ta monotonija buvo nebeįdomi. Einant vasarai į pabaigą, planuoju sugrįžimą į projektą, nes manau kad po šiltojo laikotarpio žaidėjų skaičius kardinaliai pakis, na o aš, jau būsiu pailsėjęs ir turėsiu daugiau laiko žaidimams. 

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: ?: Taip, buvau, tačiau labai senai. Prižiūrėjau vieną iš tuo metu populiariausių lietuviškų 1.6 cs projektų forumą bei kelis jų serverius. [L*****x.lt]

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius, tai išrinktas patikimas žmogus, kurio darbas yra moderuoti, t.y. prižiūrėti jam paskirtą darbą, darbo užduotį, šiuo atveju projekto forume paskirtas temas, perduoti žaidėjams pagrindinę informaciją apie priežiūrimas temas, kuo greičiau ir efektyviau suteikti pagalbą susijusią su iškilusiomis problemomis ir ne tik.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?  Kadangi esu švelniai tariant priklausomas nuo gražių žaidimo modifikacijų, tai siuntinių, o ypač modifikacijų skiltyje, paveiksliukų ir nuotraukų "Random snap" temoje praleidžiu daugiausiai laiko. Kita, dažnausiai aplankoma tema būtų pasiūlymai ir idėjos. Visada smagu ir įdomu paskaityti gražiai išdėstytas žaidėjų mintis ir pagalvoti apie galimus gerus ir naudingus atnaujinimus, kurie šiuo metu tikrai turėtų didelę vertę.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte?  Kaip ir minėjau klausime esančiame viršuje, man šiuo metu aktualiausia tema yra siuntiniai, modifikacijos, paveiksliukai ir nuotraukos. Aš asmeniškai esu išbandęs begales šio žaidimo modifikacijų, tad puikiai žinau, kas ir kodėl gali neveikti, kokie ir kaip papildomi failai gali sutvarkyti gaunamus crashus, bugus ir t.t. Tokios temos moderavimas man būtu greičiau net ne darbas, nes ir taip pastoviai ieškau (na, ieškojau prieš leavinimą ir tikrai ieškosiu vėl grįžęs į žaidimą) naujų modifikacijų, kad tik pasidaryti savo žaidimą gražesnį ir unikalesnį. Skiltį prižiūrėčiau tikrindamas jose įkeliamas naujas temas, t.y. modifikacijų patikrinimas ar jos yra švarios (be kenkėjiškų programų, keylogų ar kitų įrašytų kodų cleo failuose) Kita, nebūtų problemos pačiam patikrinti ar naujai įkeltos modifikacijos veikia, ne crashina, nesikartoja su prieš savaitę įkeltomis ir savo asmenine nuomone ir patarimais pasidalinti su kitais žaidėjais. Na, o kalbant apie bausmes, už norą pakenkti liktu ta pati bausmė, kaip ir kitose temose, o dėl pasikartojančių temų, free postų ir t.t. parašyti atskirai temos kūrėjui, sudrausminti, jeigu reik paslėpti jo temą ir nubausti forumo įspėjimais.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Labai sunku apibrėžti pačią sąvoką "spraga". Vieni sakys, kad spraga yra tai, kad forumas turi tik tris temas, kitas galimai išvis spragų neras, nes nėra toks prikabus. Kalbant iš moderavimo pusės, kaip ir didelių problemų ar trūkumų nematau, galbūt vienas iš jų yra bent jau buvo toks, kad pareportinus seną nereikalingą darbo temą, ar kažkokio žaidėjo komentarą parašytą kur nereikia, dažniausiai nesulauksi, kol tai bus ištrinta. Nežinau, galbūt jau viskas išsisprendė ir nereikalingi dalykai yra greit trinami. Sunku pasakyti, ar tuos reportus mato tiek moderatoriai, tiek globalai ir kiti, turintys forume pareigas (galbūt tai ir yra problema, kad tą mato tik dalis komandos, arba tik daliai tai yra leidžiama daryti pagal vidines nuostatas) ir nežinau kaip kitiems, tačiau man pačiam kartais būdavo nemalonu rašyti asmenine žinute globaliems moderatoriams, apverčiant juos savo problemomis, kad ištrintų nereikalingus temas ir/ar komentarus, kurie yra sukurti tik tam, kad kažką įžeisti. Trumpai - report mygtuko veikimo mažas "rework" suteikiantis galimybę visiems pareigas turintiems forume nariams(arba tik daliai jų) trinti (arba laikinai slėpti) nereikalingas temas iki kol jos ištrintos.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Galbūt vienas iš pasiūlymų, tai viršuje aprašytas report mygtuko pakeitimas, tačiau tai ir lieka per klaustuką, nes asmeniškai neesu susipažinęs ir nežinau kaip tiksliai jis veikia ir ar tai buvo pakeista nuo to laiko, kai žaidžiau paskutinį kart.
Kita, tai prisiminus senus laikus, sėkmės susilaukė keli mini eventukai, kaip pvz.: 10-o gimtadienio proga, savo moderuojamose temose moderatoriai paslėpdavo kelias užuomenas, kurias atradus vienam ar keliems forumo nariams buvo nuimti forumo įspėjimai ir jeigu neklystu, dovanojami kreditai ir valiuta.  Galimai galima būtų suteikti -1800, -3600 ar -7200 arba kitokio ilgio nustatytą mute (maybe naujovė kuri turi ateitį?). Kitaip sakant man pačiam trūksta ir norisi ne ko kito, o didesnio forumo komandos aktyvumo, tiek mažuose, tiek didesniuose, kad ir pasikartojančiuose eventuose, veiklose, nes manau visiem akivaizdu, kad viskas smarkiai suletėjo.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Kiek ir pačiam yra tekę ragauti forume bausmių, tai tikrai jos yra veiksmingos, t.y. pabuvus kelias dienas be rašymo teisių pradedi galvoji ar tikrai dar kartą norėsiu parašyti kažką kvailo, bet tuo metu labai kieto ir linksmo kur to daryti negalima. Aišku, yra ne vienas ir ne du pastovūs kenkėjai, kuriems rodos šios bausmės nė motais. Kaip viena iš galimų bausmių, aišku, tai nėra kažkas naujo ir nematyto, bet rašymo teisių atėmimas ilgesniam laikui, t.y. panašaus tipo mutė, kokias dažniausiai dalina Būmeris žaidime. Pakomentavai direktorių papeikimų temoje su tikslu įžeisti, pasijuokti iš direktoriaus - forumo įspėjimai ir numatyto ilgio tyla. Dar kartą pakomentuoji, vėl gauni įspėjimus ir 7 dienas tylos. Vėl pakomentuoji, gausi tylos dvi savaites ir kuo toliau, tuo rašymo teisių atėmimas ilgėtų. Bausmė gal ir žiauroka, lyginant su žaidime gaunama /mute (nes būnant žaidime ji pastoviai mažėja), tačiau gavus tokią ilgą tylą forume, turėtų visi pradėti galvoji prieš kažką darant draudžiamo. Žinoma, viskas labai prilauso ir nuo situacijos, jeigu naujas žaidėjas, kuris nelabai orentuojasi forume kažkur pakomentuotų, aš jo nebauščiau ir mieliau suteikčiau lengvą pagalbą ir ateinantį kartą jis jau nesuklystų.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Taip. Žaidime praleisdavau ir žadu praleisti pakankamai daug laiko, tad mane surasti būtų gana lengva, neskaitant to, forumas naršyklėje įjungtas praktiškai visada, tad susisiekti su manimi ir gauti reikiamos informacijos/pagalbos nebūtų didelių problemų. Kitas dalykas, teko garbė būti šio serverio NGPT nariu (3 mėn.), TTT komandos nariu (6 mėn.) aišku, tai nėra labai daug lyginant su DPKT pareigose praleidžiamu laiku, tačiau per šį laiko tarpą net ir būnant visiškai žaliu šioje sferoje sugebėjau susitvarkyt su turimomis pareigomis, gautomis užduotimis, gaunamu moraliniu spaudimu ir trumpai tariant nepasišiukšlinti. Moku tvarkyti ir prižiūrėti forumo temas, gebu priimti savarankiškus sprendimus ir žinau kaip naudotis ir kas gresia už nemokėjimą naudotis  nemokamu administratoriumi.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Yra įprasta matyti ir turėti apie save ypatingai gerą nuomonę, bet tik stebint iš šono gali pamatyti koks iš tikro yra tas žmogus. Nenoriu pasakoti koks esu atsakingas, ką sugebu ir ko nedaryčiau, kodėl aš esu geresnis už daugelį viršuje ir t.t. Tegu už mane kalba ne kas kitas, o mano turėtos, turimos pareigos ir padaryti darbai.  

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Kaip ir minėjau klausime viršuje, visi turime apie save gerą nuomonę ir galvojam, kad viską darome gerai ir kad su visais sutariame. Nežinau, aš ne konfliktiškas žmogus, nemėgstu keršyti, o ypač aukščiau už mane esantiems asmenims. Manau, kad su visais sutariu gerai, su vienais geriau, kitais mažiau. Visiems geras gi nebūsi.

Redaguota , redagavo Mister_Taksi
tegu laimi geriausias
  • Patinka 29
  • Haha 4
  • Už 3
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą

ANKETA:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ganjos_Berniukas

Koks jūsų amžius?: 23 metai.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: +- 60-100 minučių , kadangi šiuo metu neturiu jokių pareigų (igaliotinio , direktoriaus pavaduotojo ) tai laiko skiriu mažiau.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Vidutiniškai 60-120min. Šiuo metu atostogavau taip savaites statiskoje bus nuliai.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Dėja ne.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Būti nešališku , greitai ir objektyviai rasti sprendimus  , tvarkytį savo moderuojamas temas , rakinti apleistas temas , tvarkyti temas , komentarus nesusijusius su skilties ėsme.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Modifikacijų tema , skelbimų temos , map darbai.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Modifikacijų tema , temos atitinkančios taisykles , kokybiškų bei toje temoje populiarių temų temos būtų išskirtos , temos nesusijusios su moderuojama skiltimi ar bereikšmiai pranešimai būtų šalinami o kaltininkai būtų baudžiami. Dažnai būna jog temose yra gerų modifikacijų , bet atsisiuntimo nuoroda yra nebegaliojanti , tad stengčiausi sukontaktuoti su temos savininku , kad pakeistų nuorodą į galiojančią , taip neatsitikus , tema būtų pašalinta , kadangi skaitytųsi jog yra nenaudinga.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Kaip ir jokių , gal viena mažą. Kad reikia norint greitai paslėpti temas "Pranešti apie pranešti pranešimą" greito regavimo nepavyksta pasiekti , tad tenka kreiptis į jus forumo žinutėmis.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Nežinau ar čia jūsų kompetencijai , bet kadangi praeitame klausime išdėsčiau savo atsakymą apie temų paslėpimus , tai būtų smagu jog direktoriai galėtų moderuoti savo turimas darbo temas , taip manau viskas vyktų sklandžiau ir efektyviau.

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Pagal moderuojamos temos taisykles , dėja neturiu įdėjų ką galima sugalvoti naujo.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Taip žinoma.

Kodėl turime rinktis būtent jus? Na mane gal labiau žinote kaip teisėsaugos veidą , tai būtų smagu save išbandyti ir kitose pareigose , kuriuose manau susidoroti nebūtų labai sunku , kadangi samp žaidžių 10 metų ir sarg serveryje greitai sueis 5 metai. Visko buvo kaip sakoma , daug metų atiduota , bet ugneles dar yra.

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Na daugiausiai esu bendravęs tai su direktorių prižiūrėtojais , santykiai manau tarp mūsų nei šilti nei šalti. Su kitais komandos nariais kaip ir nėra tekę bendrauti.

Redaguota , redagavo Ganjos_Berniukas
ačiū , jog perskaitėte.
  • Patinka 8
  • Haha 2
  • Už 2
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mode_Perg

Koks jūsų amžius?: 23metai.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?:Forume būnų dažnai minimalus skirtas laikas forumui būna 90min.

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Nuo 100 iki 300min.

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Neteko būti šiame projekte dar.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?:Prižiūrėti forumo temas , kontroliuoti bendravima būsenose jei jis yra kažka smerkiantis, suteikti pagalba žaidėjams tiek forume tiek pačiame žaidime neviršijant savo įgaliojimu , padėti bei organizuoti "EVENT".

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Skelbimu skiltis , Prisistaimu skiltis , Modifikaciju skiltis.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Svarbu nėra , prižiurėčiau man duotas temas.

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Lėtas regavimas į temu ištrinima yra didžiausia problema mano akimis kadangi manau šita visi yra pastebėje ,kad norit jog greitai ištrintu nereikalingas temas tenka dažniausiai rašyti į až , tad norėtusi greitesnio reagavimo į report del temos ištrinimo arba prisegimo.

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Trūksta bent jau man moderatorių aktyvumo aiškų galbūt čia metu laikas sudaro šia problema ,bet tesiog esu pastebėjas tai ir seniau , kas liečia forumo sistema trūksta privilegijų darbų direktoriams suprantu gal leisti direktoriams trinti temas yra rizikinga ,kad nebūtų trinami papeikimai ar pnšj ,bet manau padaryti jog direktorius galėtų bent jau paslėpti tema iki tol kol moderatorius ištrins tema yra geras sprendimas .

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Vienas efiktiviausiu būdų yra įspėjimai paprasta bei patogu moderatoriams , ko daugiau pažeidineja taisyklęs to daugiau gauna įspejimu ko pasekoje būna atimtos rašymo teisės.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? Mano nuomone tikrai taip .

Kodėl turime rinktis būtent jus? Šiame projekte esu paligynus su kitais senbuviais tikrai gana naujas todėl noro padėti turiu daug atsibosti nespėjo dar tad esu motyvuotas stengtis dėl serverio ir padėti tiek naujam tiek senam žaidėjui.

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos?Aš nesu konfliktavęs su dabartine komanda ,tai galiu teigti jog mano santikiai paprasti, nes aš su dabartine komanda bendraudavau tik tuo metu kai man būdavo reikalinga kažkokia pagalba iš jų pusės .

Redaguota , redagavo Mode_Perg
  • Patinka 6
  • Haha 9
  • Už 4
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Auto

Koks jūsų amžius?: 17.

Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Per diena praleidžiu 80min+, pagrinde stebiu man aktualės, bei sekamas temas, o busenų dramos 24/7 :D. 

Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: 60-120min

Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Deja, bet ne.

Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Moderatorius pagrinde stebi forume, jam paskirtas temas, bei stebi reportus.

Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Emigrantai; Pasiūlymai, idėjos; Skelbimai; Modifikacijos; Filmukai; Filmai/TV.

Kokios temos ar skilties norėtumėte, kaip ją prižiūrėtumėte? Man didelio skirtumo nėra kokia tema/skiltį prižiūrėti, prižiūrėčiau pagal temos/skilties taisyklės. 

Kokių spragų radote Sarg.Lt forume? Viskas labai tvarkingai padaryta, nematau prie ko prikibti. 

Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta? Kadangi šiame projekte kaip ir visi puikiai žinome egzistuoja daug keikūnų. Norėčiau pasiūlyti padaryti tokia sistema kaip ir supergames forume, parašius koki nors keiksmažodį jis bus paslėptas '******' ar *Myliu SuperGames.lt*, nereiktu bausti asmenų už įžeidinėjimus, forumo isp. 

Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Forume nelabai ką ir prigalvosi kaip forumo nary nubausti, lv rato apibėgti nepriversi :D. Forumo įspėjimai, bei rašymo teisiu atėmimas yra puiki bausmė.

Ar sugebėsite padėti Sarg.Lt forumo ir serverio žaidėjams, kai jiems reikės pagalbos? drąsiai, visuomet padėjau ir padėsiu žaidėjams kai jiems prireikė kokios nors pagalbos. 

Kodėl turime rinktis būtent jus? Šiame projekte esu jau senas vilkas, dar vis kažkas mane prisimena iš 2014-2015 apsaugos elito, bei vaiką kuris sugebėjo valdyti apsauga 2014-2015 metais.

Kaip sutariate su dabartine komandą, ką galite pasakyt apie juos? Nelabai susitinku sarge su dabartiniais moderatoriais.

Redaguota , redagavo Domas_Auto
  • Patinka 8
  • Haha 6
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...