Eiti į turinį
Fokus_Marokus

SWAT 2010-2020

Rekomenduoti pranešimai

prieš 14 valandas(-ų), Neo_Fanal rašė:

Oi galėtų sugrįžti tie seni laikai, bei SWAT'ai. 

Senus laikus galime tik prisiminti. :12_slight_smile:

prieš 13 valandas(-ų), Marcus_Horton rašė:

Aplamai visas serveris, ne tik SWAT, bent jau kokiais 2014 ar 2015 metais buvo žymiai įdomesnis, dar pats už kolonėles pirkau paskyrą :4_joy:

O šiaip, klausimas tau: Fokusai esi?

Na, bet reikia nepamiršti, kad tais laikais ir serveris dar buvo pakankamai “jaunas”. Nieko nėra amžino. Žaidžia dar tikrai nemažai žaidėjų, taigi dar įdomumo yra.

P.S. Esu esu. :10_wink:

prieš 13 valandas(-ų), Edga_Mot rašė:

Smagus prisiminimai,panašios treniruotės buvo ir 2018-2019 stivo ir jusčio direktoriavimo laikais,dėkui,kad pasidalinai!:)

2018-2019 metais kaip tik ir nežaidžiau. Būtų malonu pamatyti šio laikotarpio atsiminimų, jei kas turi. 

prieš 13 valandas(-ų), Dzerka_Strife rašė:

Labai šauniai, o kodėl nėra prirašyta prie : "Keletas dalykų :", kad mano dėka nėra SWAT darbo? :41_pensive:

Keletose dalykų aprašiau tik apie save kelis įdomesnius faktus. :12_slight_smile:

prieš 13 valandas(-ų), Vilius_Names rašė:

Belekas, koks veiksmas budavo omg... O kodėl Rokas_Wow RIP?

Kaip ir Kristis paminėjo, Rytis nuskendo ežere.

prieš 12 valandas(-ų), Modestas_Sultan rašė:

Mano manimu swatai buvo pati geriausia teisėsaugos sritis, paskutinias minutes buvau išdirbes kai poto po 00:00 mus visus išmete:(

Gal ir buvo, bet ne visiems. Visgi buvo panaikinti. 

prieš 12 valandas(-ų), Martynas_Kuku rašė:

Geri laikai :)

  Parodyti paslėptą turinį

2sRpQQn.png

41B1dpx.png

A73CvP9.png

 

 

Ačiū, kad dalinies!

prieš 11 valandas(-ų), Ferdinand_Porsche rašė:

Leavinau sargą jau 2014 metais, to paties linkiu ir jums.

Ačiū tau!

prieš 9 valandas(-ų), Thee_Gudiss rašė:

Vienas geriausiu visu laikų samp serverių teisėsaugos direktorius. Ne visi tai sugeba bet tu kažkas buvai w0w. Smagu prisiminti. Pasidarė gaila dėl Rytis Wow :( .

Ačiū tau labai, malonu!:91_thumbsup:

prieš 3 valandas(-ų), Kietuolis_Dzeikobas rašė:

 

Ačiū, kad daliniesi! 

prieš 2 valandas(-ų), Scott_Evans rašė:

Juokas ima iš pusė čia komentuojančių ir sakant „oj geri laikai buvo ir t.t.“ nors tuose SWAT jūs net nedirbot ir galimai sargo net nežaidėt, kalbu apie tokius kaip Marcus_Horton ir kt. kam reikės tas supras apie kuriuos naujokus aš čia kalbu. 

O čia legendinė apklausa:

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

Aha, šita apklausa man patiko. Yra ne viena dalis. Rekomenduoju pažiūrėti ir linkėjimai @Andrey_Bronislav :6_smile:

  • Patinka 2
  • Liūdnas 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Scott_Evans rašė:

Juokas ima iš pusė čia komentuojančių ir sakant „oj geri laikai buvo ir t.t.“ nors tuose SWAT jūs net nedirbot ir galimai sargo net nežaidėt, kalbu apie tokius kaip Marcus_Horton ir kt. kam reikės tas supras apie kuriuos naujokus aš čia kalbu. 

O čia legendinė apklausa:

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

Nejuokink tu manęs net, nei tu mane žinai nei ką, ne pirma paskyra, o tokiems kaip tu amžinai vaidenasi, nežinant geriau net nekalbėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...