Eiti į turinį
Vasia_Carter

Write a change !

Rekomenduoti pranešimai

s2dPEdH.jpg

 

 

Atėjo laikas, kai jūs galite parodyti savo gebėjima aprašyti, kas vyksta aplink jus diena iš dienos vykstančiuose įvykiuose. Nežinau ar buvo kada daromas toks konkursas, bet jeigu ir buvo mano įdėją turi kabliuka, kuri jus turėtu sudominti. Šis konkursas bus toks, kokio nėra buvę ir nors prizai bus tik pinigai o ne valiuta, tačiau manau tai puiki proga parašyti viešai, ką galvojate ir jeigu norite pasirodyti ką sugebate. Kalbėdamas apie prizini fondą, tai žaidime yra /efondas, kuriame kiekvienas žaidėjas gali įdėti pinigų ir taip prisidėti prie prizinio fondo. Laimėtojai bus 2 ir prizas bus 50% esamo fondo sumos. Jeigu fonde bus 400.000.000, prizas bus 200.000.000 (prizas bus padalintas abiems laimėtojams po lygiai). Kuo daugiau pinigų fonde bus įdėta, tuo didesnis prizas bus laikraštuko autoriams. Visi žaidėjai gali prisidėti prie prizo, taipogi ir aš skatinsiu kitus, pakelti fondą, kad laimėtojai taptu šiek tiek turtingesni nei anksčiau. Visa kita svarbia informacija ir taisyklės žemiau.

 

 

 

Informacija ir Taisyklės :

 

  • Laikraštyje esanti informacija turi buti iš SARG.lt serverio.
  • Laikraštukas privalo turėti bent 2 skirtingas istorijas.
  • Laimėtojai bus išrinkti 2 etapais, pirmas forumo reakcijos ir tada antras etapas bus Instagram.com/SARG_lt storyje išrinkti 2 nugalėtojai.
  • Išlikti orginaliais ir nekopijuoti kitų istorijų/straipsnių.
  • Galima įkelti tik 1 kartą.
  • Balsuoti už kitus galite spausdami patinka. (Netikros paskyros, ar reakcijom neatitinkantis laikraštukai bus DQ.) Galutiniai rezultatai bus renkami instagrame.
  • Laikraštukus kelti šioje temoje kaip atsakymą. 
  • Dalyvių laikraštuku lauksiu iki 20/08/2021, laiko turite daug, sukurti unikalų ir įdomų laikraštį. 

 

 

Taisyklės gali būti koreguojamos.

 

 

Prizas.:

 

50% /efondas esančių pinigų.

Prizu dalinasi 2 finalininkai.

 

 

informacija gali skirtis nuo žaidime esančių pinigų.

 

Dabar fonde yra.: 500,000,000

Dabartinis prizas: 250,000,000

 

 

Didžiausi EVENT rėmėjai.:

Bige_Murcialago

Redaguota , redagavo Vasia_Carter
  • Patinka 9
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikinasi su jumis pradedantysis laikraščio kūrėjas Aras_Zinau, šį laikraštį sukūriau po pietų, gurkšnodamas arbatėlę, man patiko ši evento tema, tai pagalvojau, gal ir man sukurti šiokį tokį laikraštuką.
Manau patiks mano kūrinys, bei asmeninės idėjos.

Geros likusios dienos.

ZD0RA9d.pngIE9bf1H.pngVDtARz4.pngn8VULV2.pngGbw2XrC.pngZ6Q4FqA.pngAčiū, kad skaitėte,

Laikraščio redaktorius: Aras_Zinau

  • Patinka 31
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Hey, pamačiau, jog mažokai dalyvių, tai sumąsčiau prisijungt ir paskatint kitus, tikiuos patiks 

________________________________________________________________________________

1e182e8aae116954c775282bffaed38a224.jpg

abf1acbd4e609e3d09cdcbb1e39c845a975.jpg

 

a3f3ac6a6a11d65454828958e747f92c32.jpg

10f0b5c0d38e9e6a7538805ed363a6bf222.jpg

Laikraščio redaktorius - Eden Wayy

Už pagalbą su nuotraukomis dėkoju

@Bige_Murcialago

@Danielius_Infernuss

@Tiesiog_Deilas

@Brian_Johnsonn

@Jarik_Maloy

@Deivis_Tunable

@Kenneth_Evans

@The_Panic

 

Redaguota , redagavo Eden_Wayy
  • Patinka 27
  • Haha 2
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...