Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vilius_Kawhi

Edvinas_Berna

Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 min., Marcus_Horton rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Edvinas_Berna
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Apšaudė ir nušovė mane būdamas be aprangos.
  • Įrodymai: 
      Slėpti turinį

    3b6e1247ac00dacc27a0b3e08a2ee835490.png

     

  • /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

    ddc270ca9b46ce5c354fe576c46bbff9456.png

     

I tave nesaudziau,o netycia isoviau, ir + cia tik ss kad issoviau tai???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 min., Edvinas_Berna rašė:

I tave nesaudziau,o netycia isoviau, ir + cia tik ss kad issoviau tai???

"Netyčia", tačiau nuėmei visus šarvus, gyvybes bei nužudei, "netyčia" gaunasi? Filmavimo nebuvau pajungęs, tačiau aiškiai nuotraukoje matosi šovimo efektas bei liepsnos iš ginklo, taipogi, kad miriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 min., Marcus_Horton rašė:

"Netyčia", tačiau nuėmei visus šarvus, gyvybes bei nužudei, "netyčia" gaunasi? Filmavimo nebuvau pajungęs, tačiau aiškiai nuotraukoje matosi šovimo efektas bei liepsnos iš ginklo, taipogi, kad miriau.

Is kur man zinot kad tu buvau full healt? gal tau buvo 1 shoot, ir netycia soviau ir mirei, beje sakau, matosi tik kad soviau, o kad saudziau ir nusoviau nesimato tai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Marcus_Horton rašė:

O koks man skirtumas? Vis tiek panaudojai ginklą esant be aprangos, o tai neleistina dirbant teisėsaugoje.

As matau arba tu skaityt nemoki arba nesupranti kazko, sakau netycia pasispaude peles mygtukas laikant deagle ginklą rankoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Edvinas_Berna rašė:

As matau arba tu skaityt nemoki arba nesupranti kazko, sakau netycia pasispaude peles mygtukas laikant deagle ginklą rankoje

Ant kiek bandai išsisukti :D Džiaukis, kad nefilmavau, kadangi taip visai nebuvo, "netyčia" pelės mygtukas pasispaudė ne vieną kartą, o kelis kartus, tik tai bandai paneigti, o ir šiaip - ne netyčia, o specialiai, kam dar bandai išsisukinėti, sakyk teisybę, melo kojos trumpos, nepamiršk to. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Marcus_Horton rašė:

Ant kiek bandai išsisukti :D Džiaukis, kad nefilmavau, kadangi taip visai nebuvo, "netyčia" pelės mygtukas pasispaudė ne vieną kartą, o kelis kartus, tik tai bandai paneigti, o ir šiaip - ne netyčia, o specialiai, kam dar bandai išsisukinėti, sakyk teisybę, melo kojos trumpos, nepamiršk to. 

Tai tu pateik normalius įrodymus o ne ss kaip iššaunu, ir tada kažką sakyk, nes tu tokiu ss nieko neirodysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Edvinas_Berna rašė:

Tai tu pateik normalius įrodymus o ne ss kaip iššaunu, ir tada kažką sakyk, nes tu tokiu ss nieko neirodysi.

Nori pasakyti, kad nesimato kaip šauni? Nuotraukoje matosi, kaip šovei man ir tuo pačiu nužudei, juk nuotraukoje nėra parodyta, kad tiesiog ginklą laikai, matosi, kad šovei tiesiai man ir tuo pačiu nužudei, o tu su tokiais "atmazais" juolab nieko neįrodysi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...