Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Aurimas_Mostvila

John_Crons

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @John_Crons
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Skybox naudojimas (heros efekto nuėmimas) Draudžiama naudoti skybox karų metų vartojant narkotikus.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

    d1700e2fa86a265bf809e72f85282134718.png

     

    c148057dcd31430481ef3f3691a507e2175.png

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    1.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Viskas matosi nuotraukose

    Galimai už paskyra žaidė pats Afigenas_Mantas (dabartinis FTB pavaduotojas), galite sutikrinti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Matas_Ammo rašė:

Tai foto parodyta kaip jis vartoja ar video medžiaga, kaip jis vartoja?

 

Nepakanka įrodymų

Vartoja vartoja.

9pvydPi.png

 

O čia be /giedra bičas šaudos. 
Rm5sDEH.png

 

Citata

Aš žaidžiau, jūs esat visiškai teisūs. Giedra komanda naudoja tik mergaitės, tikri vyrai šaudosi su poveikiu, ilgiau velka bei visai kitoks efektas. Plius su šituo skybox'u žymiai gražiau kai nėra parašyta /giedra komanda, dėl ENB pas mane šviesesnės tekstūros, todėl giedra komandos naudoti man nereikia. Naktis yra, sun mod'as neegzistuoja pas mane, taip kad problemos nematau, komanda /giedra nėra privaloma. Pridėjus prie to pačio, lošiu be keybind'o ir lavinu savo pirštu greituma, todėl ne kiekvieną kartą gali parašyta /giedra komanda, ypač kai vyksta karas. Skybox moda imečiau pačiam cheaterių generaliniui, tegul jis sprendžia galutinį verdiktą. 

 

 

AČIŪ!

XDD Geresnio dar neskaičiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš žaidžiau, jūs esat visiškai teisūs. Giedra komanda naudoja tik mergaitės, tikri vyrai šaudosi su poveikiu, ilgiau velka bei visai kitoks efektas. Plius su šituo skybox'u žymiai gražiau kai nėra parašyta /giedra komanda, dėl ENB pas mane šviesesnės tekstūros, todėl giedra komandos naudoti man nereikia. Naktis yra, sun mod'as neegzistuoja pas mane, taip kad problemos nematau, komanda /giedra nėra privaloma. Pridėjus prie to pačio, lošiu be keybind'o ir lavinu savo pirštu greituma, todėl ne kiekvieną kartą gali parašyta /giedra komanda, ypač kai vyksta karas. Skybox moda imečiau pačiam cheaterių generaliniui, tegul jis sprendžia galutinį verdiktą. 

 

 

AČIŪ!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...