Eiti į turinį
Rimis_Cigonas

Rimis_Cigonas

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Kristis
  • Pravardė? Jančius,Malis, o sarg'e čiga, čigis ir pnš :)
  • Amžius? 1*
  • Zodiako ženklas? Liūtas
  • Kur gyveni? Lithuania
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi visokiais sportais, pagrinde - MMA/Krepšinis/Futbolas.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Dabar laisvalaikis labai užimtas mokslais, o šiaip mėgstu pažaisti krepšinį su draugais.
  • Kiek laiko žaidi serveryje?  Normaliai žaidžiu tik 2 metus, bet apie sargą jau žinau nuo gūdžių 2013-2014m.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Kaip ir patį sargą tik 2 metus, apart sargo daugiau nieko nežaidės. 
  • Kokius filmus mėgsti?  Visokių tipų mėgstu filmus, tačiau labiau prie širdies filmai kurie turi daug dalių ir tęsinių (Rocky,Fast and Furious, Avengers,The Dark knight ir t.t)
  • Kokios muzikos klausai? Mano muzikos skonis keičiasi kas diena :D, bet labai patinka Old School Rap
    Spoileris

     

  • Mėgstamiausias sportas? MMA, 2 vietoj krepšinis.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Sylvester Stallone
  • Kas yra tavo autoritetas? Galbūt Derrick Rose.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Todėl nes tai serveris apie kurį daugiausiai žinojau iš ankščiau. Ankščiau pusbroliai žaisdavo tai jie ir supažindino (net ir radistų drk turėjo lol), tačiau dar tais laikais kažkaip manęs netraukė žaisti samp'o, o 2020m ant desktopo pamačiau samp'o clienta, įsijungiau ir sargas buvo serveris su daugiausiai žaidėjų. 
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip, turiu katina, tačiau nuotraukų neturiu :/.
  • Turi brolių, seserų? Turiu brolį ir sesę.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Nugyventi malonų gyvenimą :).
  • Kokie tavo privalumai? 

    Komunikabilumas - Sugebu greitai susidraugauti ir rasti bendra kalbą su žmogumi, bei gebu "užkasti" senus nesutarimus ir susitaikyti.

    Savikritiškas - Moku pastebėti savo klaidas ir prisiimti atsakomybė.

    Neturiu didelio "ego" - Kilus konliktui galiu nusileisti ir priimti kito asmens nuomonė.

    Nešališkas - Mano manymu viena iš svarbiausių savybių kuria turi turėti šios komandos narys, nesvarbu kokia mafijos/gaujos pusė, ar žmogus "savas" ar "randomas", visus pagavus naudojant nelegalias modifikacijas - Bauščiau.

    Tikslų siekantis asmuo - Esu toks žmogus kuris užsibrėžia vis naujus tikslus ir bandau jų siekti, kiekviena kartą, kai bandau siekti kažko ir man nepavyksta, aš nepasiduodu ir pradedu analizuoti savo klaidas ir jas taisyti.

  • Kokie tavo trūkumai? 

    Nuomonės reiškimas - Kartais išreiškiu savo nuomonė, kaip to net nereikia.

    Netyčinis įžeidinėjimas - Na kartais per savo "juokelius" netyčiomis tikrai galiu įžeisti kita

  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
Redaguota , redagavo Rimis_Cigonas
  • Patinka 1
  • Haha 3
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Kenji_Yamamoto rašė:

zdrw bahuras be xp ir t.t

Sv aš su xp šiaip.

 

prieš 4 valandas(-ų), James_Invaded rašė:

zdarova ciga

Sveikas

 

prieš 3 valandas(-ų), Greg_Scarpa rašė:

KAS TU TOX?

Tavo brolis griša :D.

prieš 3 valandas(-ų), Teisininkas_Povilas rašė:

sv

Sveikas!

 

prieš 2 valandas(-ų), Bmw_Power rašė:

Jam 15, sv Rimantai Čigonai

False, bet sv

 

prieš 1 valandą, Tadas_Raj rašė:

VIsiem idomu tave pamatyti

Įkelsiu prie progos kada :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...