Eiti į turinį
Narkotikas_Mafijozas

Dėl TRV Darbo Papildymo

Dėl TRV darbo pakeitimų/papildymų  

25 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia šios įdėjos ?

    • Taip
      15
    • Ne
      7
    • Nuomonės neturiu
      3


Rekomenduoti pranešimai

@Admin_Bumeris Siūlau pagyvinti TRV darbą taip: Kiekvienas sėrveryje žaidėjas nusipirkes tr.priemone , tūrėtų prašyti,kviesti TRV kad žaidėjui , jo nusipirkta tr.priemonė būtų atgabenta ten kur šiuo metų atsiranda nupirkta tr.priemonė, bet ją reiktų /pakrauti būtent tan auto salone kurioje žaidėjas pirko tr.priemonę.- Aišku atvežimas už atlygi kaip ir pvz mechanikai,taxi,np,gp ar t.t. , siūlau nuo pirktos tr.priemonės sūmos, 30% už atvežimą/pristatymą klientui prieš vežant pirkti paslaugą iš TRV darbuotojo kuris atvyko ar individualiai susitarus be /kviečia . Bet iš tų 30% paslaugos kainos , 10% automatiškai sudarius sutarti/nusipirkus paslaugą klientui iš TRV darbuotojo , PABRĖŽIU - automatiškai tas procentas nukeliautų į TRV DFONDA.

 

 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Admin_Bumeris rašė:

Oi oi, siūlo blogus dalykus, kurie kenkia naujokam, bet vat tinginukas kaltas

 

@Admin_Bumeris Tai pagal naujokus nustatyk mokesčius mažesnius tuos pvm ar kažką dagalvok,aš juk nesu visažinis,aš galiu tau pagrinda pasiūlyt kaip tą servą atgaivint,kad daugiau būtų tų žaidėju ir įdomiau jame laiką ta leist.Prisimink kai būdavo 2011-2014 metais pradžioje.Nepatingėk ir kažkiek laiko skirt galėtum.Reikia bandyt tam sėrveryje kuo labiau visus darbus padaryt vienus nuo kitų labiau priklausančius supranti ką aš turiu omenyje ir noriu tau pasakyt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...