Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sanchez_Trapstar

Aleksandras_Sabonis

Rekomenduoti pranešimai

[>] Anketos forma:

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Aleksandras_Sabonis neturi forumo
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: silent/fast uzlipimai
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: sabas (streamable.com) 2 fast uzlipimai sabas (streamable.com)
  • /info lentelė: 
  • 1.png
  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 1 video pataiko 1 kulka padaro 2 zmonem zala 2 video fast uzlipimai panasi tema
  • -isp aciu 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas main forumas bane rašau iš šito.

Noriu pasakyti tai, kad fast pedą tu užtaikei tik viena situacija, o tavo moksliškai ištyrinėtame pavyzdyje yra labai daug pakartotinių fast ped interakcijų! Tai gali būti paprastai per /pzu komandą nesusipratimas reikėjo pateikti daugiau įrodymų apie tai, nes man pačiam įdomu kaip tai galėjo įvykti kai aš be fast pedo žaidžiu?! Galbūt ant mano ekrano taip atrodė, o ant tavo kitaip. + Matosi, kad ant to stiebo šoku kaip ir šitam mano video.

Spoileris

 

Pirmame sukčiavimo įrodyme labai lengvas paaiškinimas. Čia ne joks silent aimbotas, kaip tu nori mane ir kitus įtikinti. Čia paprastai matosi, kad jis nepataikė kūlkos, bet žaidimo animacijos rodo, kad priemiau, o sistema nieko nepraneša apie tai, ir bėje jis stovi vietoj. Manlyg pavargimo animacija, nes rodo lyg bėga vietoj. Nu supranti nėra sunku pataikyti aš tikiu tavim, kad ir tu taip galėtum.

Man tu patinki nemeluosiu! :D <3

 

pzd siaip pazejau per naujo pats nesupratau kaip i kotryna diesel zala as galvojau i ta saudziau ir tam zala parejo

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...