Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Erikas_Bmwfan

Deividas_Armstong

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Deividas_Armstrong
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: auto spaudinejimas
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 1.png
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina
  • PRIDEDU: KODĖL TU SPAUDI W IR S RAIDE VIENU METU? 
  • -ISP
  • PANAŠI TEMA: 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O tai kur čia tiksliai tas tavo auto spaudinėjimas? Kai aš 99% videko tsg skraidžiau oru ir nusileidęs spaudinėjau nes nu ką žinau asmeniškai man tokio aparato nelabai ir reikia, nukentėjusiu nėra, nieko negaudžiau tai vienaip ar kitaip giliai px :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Deividas_Armstrong rašė:

O tai kur čia tiksliai tas tavo auto spaudinėjimas? Kai aš 99% videko tsg skraidžiau oru ir nusileidęs spaudinėjau nes nu ką žinau asmeniškai man tokio aparato nelabai ir reikia, nukentėjusiu nėra, nieko negaudžiau tai vienaip ar kitaip giliai px :DDD

tos knopkės pas tave čia labai įdomiai WS vienu metu įsijungia/atsijungia, o rodyklėle ant klaviatūros sakai pats spaudinėjai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 min., Burrito_Dievas rašė:

tos knopkės pas tave čia labai įdomiai WS vienu metu įsijungia/atsijungia, o rodyklėle ant klaviatūros sakai pats spaudinėjai?

Nu taip, matos dar per pati videka kad buvo spaudinėta, jeigu butu pas mane ta auto rodyklele tai nelabai esmes ir butu spaudinėt nes nu vienaip ar kitaip prisigautum, yra jau taip buve ir aš jau metu metus ta hujne ištrynęs esu, o toliau realiai nežinau viska aš pats dariau ir spaudinėjau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 min., Deividas_Armstrong rašė:

Nu taip, matos dar per pati videka kad buvo spaudinėta, jeigu butu pas mane ta auto rodyklele tai nelabai esmes ir butu spaudinėt nes nu vienaip ar kitaip prisigautum, yra jau taip buve ir aš jau metu metus ta hujne ištrynęs esu, o toliau realiai nežinau viska aš pats dariau ir spaudinėjau

tai jeigu spaudinėjau ant klaviatūros rodyklėlę tai kodėl tada per /pzu rašo, kad pas stebima žaidėja yra aptiktas joystick ?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 min., Burrito_Dievas rašė:

tai jeigu spaudinėjau ant klaviatūros rodyklėlę tai kodėl tada per /pzu rašo, kad pas stebima žaidėja yra aptiktas joystick ?:D

Vat dėl to kiek aš esu testaves su adminu, pas mane kompe visalaik būna prijungtas pultelis, NBA kai lošiu naudoju jį ir nu tsg neišjungiu arba užmirštu išimt ir šeip kartais pačiam sarge naudoju nes patogiau ir gaudyt ir šeip važinėtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...