Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Greg_Scarpa

VISA TESA APE RADISTU LOTERIA [KRIMINALAS]

AR RADISTAJ IRA SIO AMZEUS AFERISTAI???  

66 balsai(-ų)

  1. 1. kajp manote ar radistaj ira didziausi sio amzeus sukcei ir prasuko neisivaizdojamo masto afera???

    • tajp
    • ne
    • susillajkisiu
    • esu radistas ir prisidejes pre sios aferos


Rekomenduoti pranešimai

2022-12-15 at 16:34, Deividas_Bayern rašė:

Daugelis šios valstijos gyventojų mano, kad tai yra tik eilinė beraščio blevyzga, bet tai yra tikrų tikriausia tiesa. Čia net ir durniui turi būti aišku, kad iš radijo tiek pinigų neuždirbsi. Visi šitie konkursai „pirk ir laimėk“ man atrodo lygiai tokia pati apgaulė, kurią esame matę turbūt kiekvienas filmų suaugusiems svetainėje. Galima pridurti ir tai, kad šie asmenys nėra niekuo geresni už Karolį Šimkų, geriau žinomą pseudonimu „Verslas nuo 0“, tad nieko nelaukę pabuskit, žmonės. Kažkada šitoje valstijoje gyveno 7 milijonai žmonių, o dabar turbūt vos 1 milijonas. Na ir kaip Jūs manot, dėl ko visa tai? Ar ne tik dėl tokių aferų ir aferistų?! :40_rage: 

va dar venas zmogus su blajvu protu!!! is supranta kas darosis su sejs aferjugom!!! je jau tokjus pinigus sukaupe ateme pavoge is paprastu zmonu kat bajsu!!!

2022-12-18 at 22:05, Osvaldas_Bebras rašė:

@Osvaldas_Bober tie radistai net tapaybę pavogti mėgina aferistu negaliu tfiu

 

je vage viska!!!

2022-12-19 at 22:07, Empty_Space rašė:

ok

ce nera ok gerb empti-spejs!!! ce ira didelis nusikaltimas kriminalas afera!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tajgi tajgi tajgi ivijko taj ko ir rejkejo tiketis!!! viso liko abgauti!!! zmonies pirko biletu beveik us 900 milionu!!!! ar jus suprantate koke ce pinigaj??? ir visi liko abgauti nes kajp ir buvo tikietasi priza gavo savas zmogus!!! ir je patejke iruodimus!!!

LAIMĖTOJAI -

12 Valiutos - Valde_Eina

12 Valiutos - Valde_Eina

12 Valiutos - Ethan_Keen

100 kreditų - Valde_Eina

30+ bilietų laimėtojas(12 valiutos) - Valde_Eina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Andrejus_Pupsas rašė:

bajsu bajsu, ką dabar rejkės daryti duotys y teismą pas jušką arba bjumeri, vardan tjesos

 

prieš 18 min., Daumantas_Bmw rašė:

grynaj pirkau 100 biletu ir prirase mano varda tik 99 kartus

Pirkau simta biletu lajmejau varganus simta kreditu bet lajmejau!!! Manau ce specelej man dave priza kat neko neberasiceu bet deja as nesustosju!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...