Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Boss_Carlos

Zorik_Vortanov

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Zorik_Vortanov
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: WallHack
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    3t0gOpZ.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :1video: @Cytfan_Original šaudė jį, nicko niekad nesimatė, nebuvo /sekti, gavo bėga. 2video: @Eden_Wayy šaudė nuo stogo, kur net nesimato žmogeliuko, jis iškart jį pasidarė /sekti ir /to pas ant to stogo buvusį žmogų
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Boss_Carlos rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Zorik_Vortanov
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: WallHack
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Slėpti turinį

     

     

  • /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

    3t0gOpZ.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :1video: @Cytfan_Original šaudė jį, nicko niekad nesimatė, nebuvo /sekti, gavo bėga. 2video: @Eden_Wayy šaudė nuo stogo, kur net nesimato žmogeliuko, jis iškart jį pasidarė /sekti ir /to pas ant to stogo buvusį žmogų

Pirmas video - Tai kad jis šaudė jau gan senokai po to kai tu pradėjai filmavimą ir nereikėjo man jo sekti kadangi jau mačiau jo ID kai tuo metu užmetinėjau NUM2 Eden_Wayy. Matosi, kad pradėjo liepsnot mašiną, išlipau užmėčiau jam /bega ir bandžiau surakint užsibindinęs jo ID, bet pagrindas buvo surakinti Eden + tuo metu į pagalbą važiavo kolegos, kurie man papildomai davė informacijos kas ir kur į mane šaudė po to kai juos sušaudė. Nejuokink tu su tokiais įrodymais ://

 

Antras video - Visa laika pas mane buvo įjungtas /sekti Eden_Wayy. Matosi, kai išlipau iš mašinos dingau o tai reiškia kad /pzu padariau Eden_Wayy ir galutinai supratau iš kur čia jis šaudė. Dar prieš tai pastebėjau kad su kliutimis kyla į viršų kolega, padariau /to pas jį ir su tom pačiom kliutim pakilau iki viršaus ant greičio ir ten jau ne vienas Eden_Wayy šaudė nuo stogo pasislėpęs (be to man atrodo kad negalima šaudyti nuo stogo pasislėpus :D), pradėjau rakint juos, bet nesėkmingai kadangi tas kolega su kurio kilom į viršų naudodami kliutis, buvo jų pusėje ko pasėkoje jį išmetė iš darbo už kenkimą darbui. Net šių argumentų užteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...