Eiti į turinį
Matas_Buzelis

Karolis_Utenos

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Karolis_Utenos
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Piktaundžiavimas teisėsaugos komandomis, ramiai buvau saugioj /tpsf zonoje, kai Karolis_Utenos uzdejo man /bega kito zaidejo Hydra_Pilot prasymu, surakino ir padare teleporta /tpkalnas, veliau paleido ir leido Hydra_Pilot mane nusauti, o /bega poto nuime. Irodymuose nera foto, kur man uzdejo komanda /bega , bet akivaizdziai matosi, kad surakino ir isveze tikrai ne i policija ar dar kazkur kadangi neturejau jokiu star ir /itarimai lenteleje nera jokiu sito kareivio man duotu itarimu tuo laiku, kai jis mane surakino ir isveze belekur.
  • Įrodymai:
    Spoileris

    c3c7eee6242fac9c20d7efa0d9d24001956.png[/URL]

    05e03f6b25bdb0c47f1dcf10f5dedca8926.png[/URL]

    47864b909c86f7369ffddbe61f482b3338.png[/URL]

    f849bac779eedf6e15bd08e20820ef75235.png[/URL]

     

  • /info lentelė:
    Spoileris

    48b088fc64061c06a022c44f61ca8012479.png[/URL]

     

Redaguota , redagavo Matas_Buzelis
klaida su foto
  • Haha 3
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas,norėjau bausti tave surakinau ir staigiai padariau tpkalnas kadangi tuo metu buvau vienintelis dirbantis o gp ir tavo draugai cheateriai nemiega vesti dėl iki 30 star į bazę kad check įrodymus sugaisim abiems brangaus laiko tai padariau tpkalnas pastebėjau kad neberecordinu tai teko paleisti. 

  • Sutrikęs 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 min., Karolis_Utenos rašė:

Sveikas,norėjau bausti tave surakinau ir staigiai padariau tpkalnas kadangi tuo metu buvau vienintelis dirbantis o gp ir tavo draugai cheateriai nemiega vesti dėl iki 30 star į bazę kad check įrodymus sugaisim abiems brangaus laiko tai padariau tpkalnas pastebėjau kad neberecordinu tai teko paleisti. 

Tai gerai pateik įrodymus už ką mane norėjai bausti ( nes tu juos turi turėti betkokiu atveju, jeigu aš rašyčiau ppk už free star.) Pasakas tevai pries miega seka, o cia pasakos nepaeis, mano irodymai yra tokie, kad surakinai ir isvezei belekur, tai yra naudojimasis teisesaugos komandomis savo labui + tuo metu jokiu itarimu neturejau ir /itarimai lenteleje aiskiai matosi, kad tuo metu is taves jokiu itarimu negavau. Kuriam pasakas toliau? Tau sprest. P.S dziaukis, kad video nedariau, nes dar turi menkiausia sansa issisukt, bet kas cia kaltas ir taip aisku. Geros dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...