Eiti į turinį
Greg_Scarpa

[GREGO RUBIRKA] SARG.LT KONSPIRACIJOS: ACT 4: PASLAPTINGAS ŽAIDĖJAS

Rekomenduoti pranešimai

Untitled-1.png

Už nesveiką gfx dėkoju - @Viena_Meile

 

Sveiki sugrįžę mano skaitytojai, kaip matom nepraėjo net savaitė, o panašu, kad Radistai jau kontratakuoja Narkotikų prekeivius (Ramybės taką). Įdomus asmuo @David_Unlike gavęs ar surinkęs info apie NP esančius neaktyvius žaidėjus sudavė stiprų smūgį NP direktoriui @Giedrius_Gangs. Atrodytų, kad tiesiog eilinis žaidėjas nusprendė nuversti direktorių, tačiau @John_Heredity paklausęs Davido apie papeikimą, jis atsakė, kad tai "stogas radistams". Neaišku ar tai buvo parašyta specialiai sugluminti žaidėjus ar tai iš tiesų po priedanga esantis Radistų atstovas. O galbūt tai asmuo kuris nepriklauso nei ten nei ten ir žiūri savų interesų? Pasakysiu tik užuominą, praėjo 3 metai ;) image.png

 

Grįžkime prie direktoriaus papeikimų. Kaip žinom Radistų direktorius jau nušalintas nuo pareigų, jei įvyks taip, kad bus nušalintas ir NP direktorius žaidėjų galimai lauks net dveji nauji "elitinių" darbų direktoriai. Galbūt naujieji valdžios atstovai nepriklausys nei vieniems nei kitiems judėjimams? Galbūt Radistų, Ramybės tako vertimas tėra kažkieno kito darbas? Dabar belieka laukti kas nutiks su Giedriumi ir tiesiog stebėti naujienas. Faktas kuriuo esu tikrai užtikrintas, kad šie veiksmai kelia forumo, bei serverio aktyvumą. Norinčių pildyt į šių direktorių postus manau bus tikrai nemažai, o dirbti pas naujuosius direktorius ir galimai kažko siekti bus dar daugiau norinčių. Tai kyla dar viena teorema, galbūt visa tai tiesiog daroma tik tam, kad kelti serverio aktyvumą? Mums belieka spėlioti ir kantriai laukti to kas nutiks.

Sekite naujienas tiek čia, tiek būsenose, kiekvienam įvykiui bus update.

Ačiū kas skaitot, pratęsimas tikrai bus.

Ankstesnės mano publikacijos:

 

  • Patinka 8
  • Haha 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...