Eiti į turinį

Uždaryti?  

37 balsai(-ų)

  1. 1. Uždaryti?

    • Taip
      22
    • Ne
      15


Rekomenduoti pranešimai

Kaip manot ar bumerui reik atsigaut su atnaujinimais ar pagaliau uždaryti si

Sarg serverį, nes po 9 metų pertraukos ir po 1 metų lošimo nebeturiu didelio noro lošti šio gameo. Tai kaip manot?

Redaguota , redagavo Liutauras_Tizixas
  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

E O TAI SLIBKE NEBEGALES KIST PINIGU I SARGA, KATEGORISKAI PRIES..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................PAS SYDNEY SWEENEY GERI PAPAI 

Redaguota , redagavo Tony_Banderas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Admin_Bumeris rašė:

galiu sumažint kontrakto maksimalią minutės kainą

pakelk iki 100k kontraktus, bet mokestis didesnis

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 valandas(-ų), Liutauras_Tizixas rašė:

Kaip manot ar bumerui reik atsigaut su atnaujinimais ar pagaliau uždaryti si

Sarg serverį, nes po 9 metų pertraukos ir po 1 metų lošimo nebeturiu didelio noro lošti šio gameo. Tai kaip manot?

Nebezaisk ir nustok verkti… problem solved

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...