Eiti į turinį
Didysis_Algis

Voicechat??

Sa-mp Voicechat  

15 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, turiu pasiūlymą serveriui. Siūlau įdiegti SA-MP Voice sistemą. Žaidėjai, atsisiuntę reikalingus failus, galėtų bendrauti balsu,. Tai labai pagyvintų bendravimą.

Redaguota , redagavo Didysis_Algis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...