Eiti į turinį
Tony_Montanas

ebinds neveikia ALIOOOO NEMATAI AKINIUS DUOTI KAS PARASYTA

Rekomenduoti pranešimai

Jeigu žaidimas pasileidžia, tačiau žaidimas gliučina, CLEO veikia, bet ar turi Sampfuncs? Jeigu turi, tačiau vis dar neveikia, pabandyk įsirašyti DirectX paketus

 

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 valandas(-ų), Chrome_Incognito rašė:

Jeigu žaidimas pasileidžia, tačiau žaidimas gliučina, CLEO veikia, bet ar turi Sampfuncs? Jeigu turi, tačiau vis dar neveikia, pabandyk įsirašyti DirectX paketus

 

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109

dkj labai seni padejo viskas dbr veika +rep

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...