Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.29 SPD pakeitimas, nauja medikų siūloma paslauga

Rekomenduoti pranešimai

As siulau, kad butu kitas direktorius SPD, dirbtu 5 darbuotojai, o PD direktorius kas 2 savaites siulytu nauja darbuotoja, o SPD direktorius ismeta 1 kuris dare nesamones, nedirbo ar dar kaip kitaip nepatiko. 100% siulau y direktoriu Ignas_Malboro. Nes sis daug mates ir SWAT direktoriumi ir PD direktoriumi, dabar pats laikas tapti ir SPD.

P.S. reikes tada dadeti 2-3 masinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Puzakinas

Visu pirma " NEBEBLIAUK KAIP AVIS " .. Tu jau man įgrisai tikrai ,pavydas TOTALUS tau matau.Sako Mini Atrankos .SPD - Nebus priimami niekas ,tik kas mėnesi po 1 ir tia iš PD.Tu toks jau mandras,kad aini iš mafijos ( direktorius esi ) į reporterius ir pradedi " šūda malti " Rašynėji įžeidinėji mane.Papeikimas tau garantuotas iš mano pusės.Tu išviso žiūrėk savo mafija tiktai,o ne į teisesaugos sriti.Tave ką kaso labai?Aš taves nesuprantu - Turi metų,esi ne kvailas,o elgiesi kaip vaikas mažas.Kaip suprasti tave?Nevalges ar šeip nesveikuoji?Problemų tu turi tikrai..Jai jau tu nori realybėje mane užmusti xD ( NENORMALUS :mellow: ) ...apie tave daugiau nenoriu net kalbėti ,nes šita vieta netam skirta yra..

PAMIRŠKIT JUS TAS " MINI " ATRANKAS.Tokiu nebuvo ir nebus niekados.

Papildimas : Vodze koks tau verchas? Mes su tavim nesame bendrave nei ka.Mane tas ir erzina...Jog stumi,net nebendraves :huh: Aš tau,todėl ir siūliau pakalbėti per Team Speak'a arba kokį Skype ...Gal isiaiškinsim - kas ,kur ,kaip ,už ka|? :huh: Jai apsispresi parašyk man..Pvz atsiranda tokių kurie parašo man : Tu per daug paskėles . - Žinai dėl ko taip rašo? ..Nes aš jiem atgal neatrašau..Supraskite flood'as pastovus man yra...

dar cia pasisakok gavai SPD dirika nezinai kas darosi UZ VODZE 100% GRET LIKSI BE SAVO SPD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

suprantat patys kalti dėl to SPD zyziat zyziat, kad priimtu tai vietoi ištrinimo atidave pd direktoriui daryti ''spec'' būrį.

Geriau swat būtų padare ane? viskas swat...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kent_Methew

Viskas gerai, tik dėl to armour.... Servą, pavertėm, kaip kokią karo zoną: su šarvais, ir ginklais visi vaikščios...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Dovydas_Erminas

Viskas gerai, tik dėl to armour.... Servą, pavertėm, kaip kokią karo zoną: su šarvais, ir ginklais visi vaikščios...

Pl tu man pasakik ka tas armour padaris tik padris kad jūs busit ;] saugesni juk tai šaunu busi nuo mirtes 2 žinksneis toliau idieja tikrai gera ;] vis medikam buvo mažai darbo atsirado armour pardaviniet ;] iri iškvietimu duagiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...