Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.29 SPD pakeitimas, nauja medikų siūloma paslauga

Rekomenduoti pranešimai

Atsipeikekit, žmonės. Aš suprantu, kad jūs visi pavydit Mantui, kas gi nenorėtų būti pd direktoriumi ir dar tuo labiau spd? Norit jį kuo greičiaj nuversti iš šito posto, kad patys juo taptumėte? Sėkmės. Man tai atnaujinimas yra tiesiog šaunus, kadangi pd ir spd yr? gan daug susiję darbai, tai kodėl gi nepadarius taip, kad pd direktorius neatrinktų geriausius, ir nepriimtų juos į spd. Jūs dabar kalbat apie mini atrankas kažkokias, kad priims draugus, tegul. Tai jų reikalas, ką nori tegul ir priima. Tuo labiau, kad kaip ir Mantas su Invisionu sako, kad spd dirbti bus žymiai sunkiau, negu pd.

matau,pirmasis kandidatas y SPD .sekmes nardant.kodel nardant ? todel kad pirmiau manto kaip ir nekentei,o dabar gynejas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jūs dar net nematėt kaip mes tvarkomes, kaip jūs galit teigti, kad bus blogai?

Invisiona,matosi kaip jus puikia tvarkotes,kai iskvieciau pastiprinima atleke pd Donaldas_Donald ir paskiau kad musasi civilis,kuris uzpuole bonapart_gonzalez,donaldas nieko nedare,bonapartas sako tai atliksi savo darba ar ne,ir parase "aikit naxuj" pakartojo berods 2 kartus ,ss yra pas bonaparta jei tau tokie dalykai idomu,manyciau kad nelabai,ir tu tai vadini tvarkymusi ?pesliakas,donald gera pd tvarkos pavyzdi rodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Kival

zinai ka pasakysiu. Tik ne tokiem negabiem dirikam patiket spd, kurie nesuvokia net kaip tvarkytis uztikrintai. Tiek menesiu kovojom kad darbuotojai nelakstytu nuo armijos prie swat ar ftb ir panasiai, o jie paeme ir padare "emigracijas is kitu teisesaugu" :D KRC totalus. Patys nesugeba geru surinkt darbuotoju tj is kitur susirinkt bandys kur jie atrinkti pagal sudetingas kompleksines atrankas SWAT, Armija ir FTB manau prie sarah. Nesupranta paprastu metodu direkotriavimo, o db dar spd pasieme bandys "direktoriaut". ** nebeimanoma. Apgailetina

Na, nežinau ištkrųjų, nebuvau nei direktorius nei ką, bet aš tai tokią viziją įsivaizduoju, kad kadangi teisėsauga siekia vieno tikslo, tad nematau nieko blogo tame, kad žmonės emigruotų tarp teisėsaugos sričių, be abejo su saiku. Juk nepalyginsi to, kad iš tarkim pd į medikus arba radistus pereina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Kival

matau,pirmasis kandidatas y SPD .sekmes nardant.kodel nardant ? todel kad pirmiau manto kaip ir nekentei,o dabar gynejas.

Atsipeikėk, nardytojau tu :DDDD. Aš ginu jį todėl, kad man nusibodo jūsų visų filosofija. Ginu todėl, kad įgryso jūsų pavydas ir negalėjau nepasireikšt. Įsivaizduokit, ant jūsų varo visi, kad jums galima sakyt padidino pareigas ir panašiai. Tai ką, nusižudyt jam dabar? :DD Ne jis juk čia sprendė, kas valdys spd ir pan., o Bumeris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Zydrunas_White

Na, nežinau ištkrųjų, nebuvau nei direktorius nei ką, bet aš tai tokią viziją įsivaizduoju, kad kadangi teisėsauga siekia vieno tikslo, tad nematau nieko blogo tame, kad žmonės emigruotų tarp teisėsaugos sričių, be abejo su saiku. Juk nepalyginsi to, kad iš tarkim pd į medikus arba radistus pereina :D

Tiek laiko kiek as skirdavau vienam zaidejui paruost niekas nera skires. Aisku tai dabar tesia domkus su qyanu. tai pagalvokit kaip tos emigracijos nervina ! Atiduodi laiko zmogui kad ismoktu kazka daryt ir nebutu skundu del jo o jam pareina noras emigruot - tavo darbas velniop eina. Su deividito, black blade uzrise buvom emigracijas ir buvo saunu. Taigi Mantai, Invision - niekas jusu darbo lb nekritikuoja, bet jau viena nesamone matom - emigracijas. Taigi is PD i SPD manu irgi daug isvysim ir belekas bus. Na vienu zodziu. Nusivyliau juodai tokiu atnaujinimu. Arba panaikint ta spd arba atgal bumeris tegu pasiima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Zydrunas_White

Prajuokinai ...Totalalus tu * ....Nei bendravom,nei buvom kartu kur nors ir jau sprendžia,kad nesusitvarkome.Šaunu tiesiog iš tavo pusės tai išgirsti :rolleyes: Va būtent ko jau ko,bet tavo nuomonė man lygi 0.Taves nei pažystu nei ką,tik žinojau jog buvai direktorius puikus ir teik :huh: Beje dėl to " Emigracija iš kitos teisėsaugos kliūties " Tu mažiau į ją žiūrėk jai nepatinka,tiesa sakant iš tu visų anketų pateko,tik 3 žmonės po visų apklausinėjimų,bei testų. :)

Dar 1dalykas dėl emigracijų jas galim ir panaikinti jai jau LABAI TRUGDO tau. ;)

cia typo kokybes rodiklis kad 3 zmones ? ok patikrinsiu kada jusu anketas pazesiu kiek ten klaidu primalat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pataisau Mantą bei Invision, jog SPD dirba tie kurie ir dirbo, niekas nėra priimtas.

Dirba dviejais žmonėmis daugiau, Mantu bei Invision. Mantas net dirbęs SPD nėra, o jau dyrikas :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomas_Kival

Pataisau Mantą bei Invision, jog SPD dirba tie kurie ir dirbo, niekas nėra priimtas.

Dirba dviejais žmonėmis daugiau, Mantu bei Invision. Mantas net dirbęs SPD nėra, o jau dyrikas :DDDD

Nekreipk dėmesio į tokius niuansus. Bėje, jei jum tai nepatinka todėl, kad jus į spd nepriima tai geriau patylekit :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...