Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.30 „Immortal“ mafijos aikštelė

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Salvis_Gta

Šaunūs atnaujininai Immortal mafijai.

O šiaip tokie smulkūs atnaujinimai.

O dabar dėl tū racijų.

Nemanau, kad reikėjo taip padaryt.

Nes gi tai ackiras dabar ackiri žmonės atskiras istojimas mašinos skin'as ir taip toliau.O jai kas tam skirta /rv.

Na nuomone mano tokia... :huh: :huh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šaunūs atnaujininai Immortal mafijai.

O šiaip tokie smulkūs atnaujinimai.

O dabar dėl tū racijų.

Nemanau, kad reikėjo taip padaryt.

Nes gi tai ackiras dabar ackiri žmonės atskiras istojimas mašinos skin'as ir taip toliau.O jai kas tam skirta /rv.

Na nuomone mano tokia... :huh: :huh:

Teisingai sakai , išviso su tuo SPD ir PD beleką čia padarėt , reikėjo palikt kaip ir buvo , o dabar vienam civiliui atidavė viską , ir PD ir SPD , nu čia absurdas , nesąmonių nesąmonė. O dėl IMM tai šaunu , reiktu patobulinti jų bazę jie gi stiprus ir geri , o bazė tai mešlo krūva , o Cosa Nostra tai bazę VILA turi , nesąmonė čia irgi nelogiškai ir nesąžininga IMM mafijos atžvilgiu. Na mano nuomonė irgi tokia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Salvis_Gta

Teisingai sakai , išviso su tuo SPD ir PD beleką čia padarėt , reikėjo palikt kaip ir buvo , o dabar vienam civiliui atidavė viską , ir PD ir SPD , nu čia absurdas , nesąmonių nesąmonė. O dėl IMM tai šaunu , reiktu patobulinti jų bazę jie gi stiprus ir geri , o bazė tai mešlo krūva , o Cosa Nostra tai bazę VILA turi , nesąmonė čia irgi nelogiškai ir nesąžininga IMM mafijos atžvilgiu. Na mano nuomonė irgi tokia.

Malonu Pokeri, kad man pritari dėl SPD. :)

Gerbiu, ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Zydrunas_White

Teisingai sakai , išviso su tuo SPD ir PD beleką čia padarėt , reikėjo palikt kaip ir buvo , o dabar vienam civiliui atidavė viską , ir PD ir SPD , nu čia absurdas , nesąmonių nesąmonė. O dėl IMM tai šaunu , reiktu patobulinti jų bazę jie gi stiprus ir geri , o bazė tai mešlo krūva , o Cosa Nostra tai bazę VILA turi , nesąmonė čia irgi nelogiškai ir nesąžininga IMM mafijos atžvilgiu. Na mano nuomonė irgi tokia.

Malonu Pokeri, kad man pritari dėl SPD. :)

Gerbiu, ;)

tj cia visi pritaria. ir dideli ir mazi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...