Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Skaitytojų klubas.

Rekomenduoti pranešimai

Svečias James_Winou

Knyga "Heroinas" , kas neperskaitėte siūlau perskaityti. Puikiai aprašo paauglių gyvenimą, kuris susietas su narkotikais, bei alkoholizmu. Parodoma kaip sunku paskui išbristi iš to liūno ir t.t :)

Mačiau teatre spektaklį pagal šią knygą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turbūt pasikvailinsiu prieš liaudį, bet knygos paskutinis dalykas, kurį daryčiau, vis atsiranda įdomesnių dalykų, kuriuos galėčiau nuveikti..Knygų skaitymo, kaip sako mano mokytoja, neįskiepijo per 12 metų :D

Jos labai skatina vaizduotę, nes skaitydamas perskaitai tarkim veikėjų bruožus, ir bandai juos įsivaizduoti. Bet aišku kaip kam. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Dovyd@s_Gr@nt@s

Jau ~3 metus neskaitau knygų, nes jų nemėgstu skaityt. Kažkaip neužkabina man jos, kaip ir gaspadorius sakė, galima ką nors naudingesnio nuveikti nei knygų skaitymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Skaityt nemėgstu, o jei skaitau tik tai kas naudinga, o ne visokius romanus ar visą kitą šlamštą. Perskaičiau neseniai gal 7 ar 8 Jono Biliūno noveles, nesakau, kad buvo neįdomu, bet nepasakyčiau, kad ir džiaugiausi skaitydamas. Mano mėgstamiausios tai iš serijos „Vienuolis, kuris pardavė Ferrari" tikrai nuostabios knygos mokančios kaip išgyventi šiame sunkiame ir visokiausių rūpesčių apkrautame pasaulyje.

Viena geriausių skaitytų knygų.

kasverks_kai_tunumirsi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anksčiau knygų skaitymas buvo savotiška pramoga, atotrūkis nuo kasdienės rutinos. Dažnai žmogus leisdavo sau vakare, po sunkių darbų, atsipalaiduoti ir įsijausti į tai, kas pasakojama spausdintuose puslapiuose. Perskaitęs vieną ar kitą knygą, pasakodavo apie tai kitiems. Knygų nauda buvo akivaizdi.

Dabar knygas dažnai pakeičia kompiuteriai ar televizija. Ir jei žmogui padovanojame knygą, jis nebūtinai tuo džiaugiasi. Nors knygų naudą vienareikšmiškai apibūdinti sunku, bet paskaičius keletą įdomių, suprantame – ji yra. Aš manau, kad skaitantys žmonės sugeba žymiai lengviau reikšti savo mintis, jų turtingesnis žodynas. Dauguma rišliai dėlioja sakinius ir gali papasakoti daug įdomių dalykų.

Man knyga – ne tik pramoga, bet ir mokymosi šaltinis. Geros knygos skaitymas suteikia daug teigiamų emocijų. Netgi pastebiu, kad savo kalboje kartais pavartoju vieną ar kitą frazę iš tam tikrų kūrinių. Tokius aspektus priimu kaip savo tobulėjimą.

Prisimenu praeitus metus, teko panašia tema kalbėti kalbėjimo įskaitai. Tema skambėjo maždaug taip: reikia sakityti tik pačias geriausias knygas, teisgia L.Donskis. Tai taip patiko ši tema, galėjau vardinti ir vardinti knygų privalumus. Aišku, kiekvieno nuomonę gerbiu ir ją suprantu, bet man knygos yra neišsenkantis informacijos šaltinis. Tu daug daugiau išmoksi iš knygų nei žaisdamas ar būdamas prie kompiuterio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anksčiau knygų skaitymas buvo savotiška pramoga, atotrūkis nuo kasdienės rutinos. Dažnai žmogus leisdavo sau vakare, po sunkių darbų, atsipalaiduoti ir įsijausti į tai, kas pasakojama spausdintuose puslapiuose. Perskaitęs vieną ar kitą knygą, pasakodavo apie tai kitiems. Knygų nauda buvo akivaizdi.

Dabar knygas dažnai pakeičia kompiuteriai ar televizija. Ir jei žmogui padovanojame knygą, jis nebūtinai tuo džiaugiasi. Nors knygų naudą vienareikšmiškai apibūdinti sunku, bet paskaičius keletą įdomių, suprantame – ji yra. Aš manau, kad skaitantys žmonės sugeba žymiai lengviau reikšti savo mintis, jų turtingesnis žodynas. Dauguma rišliai dėlioja sakinius ir gali papasakoti daug įdomių dalykų.

Man knyga – ne tik pramoga, bet ir mokymosi šaltinis. Geros knygos skaitymas suteikia daug teigiamų emocijų. Netgi pastebiu, kad savo kalboje kartais pavartoju vieną ar kitą frazę iš tam tikrų kūrinių. Tokius aspektus priimu kaip savo tobulėjimą.

Prisimenu praeitus metus, teko panašia tema kalbėti kalbėjimo įskaitai. Tema skambėjo maždaug taip: reikia sakityti tik pačias geriausias knygas, teisgia L.Donskis. Tai taip patiko ši tema, galėjau vardinti ir vardinti knygų privalumus. Aišku, kiekvieno nuomonę gerbiu ir ją suprantu, bet man knygos yra neišsenkantis informacijos šaltinis. Tu daug daugiau išmoksi iš knygų nei žaisdamas ar būdamas prie kompiuterio.

Malonu, kad ši diskusijų tema yra vis dar aktuali paaugliams ir jau beveik subrendusiems. Dėkui Mantui už išsamią nuomonę ir tęsiam diskusijas toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiamse sąraše išdeliojau, mao manymu, vienas iš geriausių knygų, skirtų paaugliams. Kas susidomėjot, paskaitykit: ;)

1. Federico Moccia - Trys Metrai Virs Dangaus

2. GENDRUTIS MORKŪNAS - IŠ NUOMŠIKO GYVENIMO

3.GINTARĖ ADOMAITYTĖ - PAKLYDUSI PASAKA

4. Cornelia Funke - Rasalo sirdis (visa knygu serija)

5. AKVILINA CICĖNAITĖ - MANO TĖTIS IR KITI NESUSIPRATIMAI

6. Meg Cabot - Paaugliu idealas

7. Charlotte Bronte - Dzeine Eir

8. Tomas Main Ridas - Raitelis Be Galvos

9. Jane Austen - Puikybe ir Prietarai

10. Jane Austen - Ema

Dideliu šriftu yra išskirtos 2011 metų geriausios paaugliškos knygos, tiesa, jos man nelabai atsiduria pirmoje vietoje, bet gal kiti kitaip mano ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...