Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Klubai už kreditus

Rekomenduoti pranešimai

Mūsų serveryje už kreditus galite įsigyti vieną iš keliolikos klubų. Į klubą gali įstoti savininko pakviesti žaidėjai. Klubo lyderis gali turėti pavaduotoją. Klubai užsiima įvairiausia veikla: nuo kelionių aplink pasaulį iki kovų. Klubai turi nuosavus namus, transportą (automobilius, sraigtasparnius ir t.t.), raciją. Klubo savininkas gauna 100Lt/min., o jei yra VIP - 200Lt/min. Klubo nariai gauna 10Lt/min., o jei yra VIP - 20Lt/min. Klubuose galima pasigydyti.

1. Kokie yra klubai?

Norėdami sužinoti kokie klubai yra mūsų serveryje, parašykite komandą /klubai. Klubų pavadinimus galima keisti. Norėdami surasti tam tikrą klubą, rašykite komandą /map ir pasirinkite punktą „Klubai“ bei pasižymėkite norimą surasti klubą, jis bus pažymėtas žemėlapyje geltonu tašku. Keletas klubų nuotraukų, kad susidarytumėte bendrą vaizdą:

klubai3.png

klubai4.png

klubai5.png

klubai6.png

klubai7.png

2. Klubo pirkimas bei keitimas

Parašę komandą /pirktikluba išvysite tuo metu parduodamus klubus. Lentelėje nurodyti laisvų klubų numeriai, pavadinimai (juos galite pasikeisti vėliau) ir kaina 30 dienų. Norėdami pratęsti klubo galiojimą (likus mažiau nei 10 dienų iki galiojimo pabaigos) rašykite komandą /kpratesti. Nusipirkę klubą, galėsite jį keisti, galimi keitimai:

  • Pavadinimo keitimas - 200 kreditų. Komanda - /kpavadinimas.
  • Vyriško arba moteriško skino keitimas - po 100 kreditų. Komandos - /kvskin ir /kmskin.
  • Mašinų spalvų keitimas - 100 kreditų. Komanda - /kspalva.

3. Klubų kovos

Kovos, ko gero, pagrindinė klubų veikla. Specialiai klubų kovoms yra sukurta zona, ji yra šiaurės rytuose Las Venturas mieste:

klubai1.png

klubai2.png

Čia galite kito klubo lyderiui pasiūlyti kovą, jums tereikia susidaryti komandą (/komanda) ir tuomet siūlyti kovą (/kova). Šioje zonoje taip pat rasite ir klubų reitingus (laimėtų kovų skaičius).

DĖMESIO: klubų savininkai, pavaduotojai bei nariai privalo laikytis klubų taisyklių, jas rasite čia.

  • Haha 1
  • Už 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

×
×
  • Sukurti naują...